Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nőies-e a biciklizés?

Nőies-e a biciklizés?

Figyelt kérdés

Régebben szerettem biciklizni, volt, hogy ritkábban, volt, hogy gyakrabban, de az utóbbi időben nincs sok kedvem hozzá, 1-2 éve nem ültem biciklin, és nem érzem nőiesnek.

Szerinted nőies?

Volt már valaki hasonlóképp?



#kerékpár #nőiesség #átértékelés #gondolkodás megváltozása
2018. nov. 27. 13:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
most jöttem rá, ezt nem a kerékpározás alcsoportban kellett volna feltenni, mert egyoldalú választ kapok. Egyébbe át tudom tenni valahogy?
2018. nov. 27. 14:00
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Téged ez miért érdekel ha szereted csinálni? Nem fogja senki azt mondani egy biciklizős nőre, hogy micsoda férfias :D Férfiakra meg nem fogják azt mondani, hogy milyen nőies ez a férfi :D


Kick-box edzésen a banda harmada csaj, pedig a többi ember szájba vágása és rúgása sokkal kevésbé nőies, mégis csinálják...


Esetleg tudom ajánlani a Tini párkapcsolatok/egyéb kérdések kategóriát

2018. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a biciklizés uniszex sportág. Mindkét nem csinálhatja. Kevés sportágtól eltekintve nem a sportág nőies vagy férfias, hanem aki csinálja. A biciklizés -- ha rendszeresen csinálod -- jó zsírégető sport. Szálkás leszel tőle. Erősíti a farizmokat combot, vádlit. Jó formád lesz tőle, főleg ha felsőtestre is edzel mellette, pl. úszol.

Egy csinos lány feszes biciklis trikóban és nadrágban nagyon szexi. A biciklis ruha kiemeli az alakot. Kell több a kerékpározás mellett?

2018. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 szlory ***** válasza:
100%

Ez pont ilyen logikus. A sztreccs szinte alapfelszerelés a kerékpáros sportoláshoz. Nyilván nem hegyikerékpáros ágakban, de kezdő nő ne menjen hegynek egyedül - tapasztalatból mondom.


Márpedig ha valami, hát a sztreccs inkább nőies, mint férfias - de ez van :D


Igénytelenül női kerékpárost nem nagyon látok - ez a jó hír. Ha mégis, az mindig közlekedő - nem sportként teker. De örömmel látom, hogy kezdenek a hölgyek rájönni, hogy ahogy cipőt - táskát is stílusosan választanak, úgy a kerékpáros nő is egy külön fogalom és divatopció.


Az, hogy nincs kedved hozzá, előbb-utóbb bármilyen testmozgásnál előfordul. A jó hír, hogy az első 10-20 perc után elmúlik. Azt viszont mentálisan fontos támasztéknak tartom, hogy legyen terv-útvonal-szervezés mögötte. Mert nagyon kaka dolog nekilódulni úgy, hogy fogalmad sincs, mi a cél, holott mondjuk szép és vagy kalandos köröket is tehetnél. Ilyenkor jól jön, hogy tulajdonképp tömegsport a kerékpározás, nem olyan, mint egy robinsoni túlélőtábor.

2018. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A biciklizés uniszex. S még csak a delikvens izomzatát sem határozza meg, bár ha sokat és keményen nyomja az ember, akkor várható, hogy rendes combjai lesznek (amik jól állnak férfinak, nőnek egyaránt)...
2018. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Alex Fly ***** válasza:

Szerinted?

[link]

2018. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Kedvenc terminátorunk is nagy bicajos!

Nézz rá a neten.:)

2018. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jól áll a nőknek a biciklizés:) Szerintem nőies is tud lenni, meg olyan kellemes, lendületes, fiatalos is:)
2018. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy harmadik nekifutásra leesett, hogy mi abkérdező valódi problémája. Első blikkre az jött le, hogy ilyen marhaság kinek jut eszébe, mitől lenne nőies a bringázás?


Aztán leesett a tantusz. Nyugodtan bringázz, kedves kérdező, ez abszolút uniszex sport, elférfiasodni nem fogsz tőle. Ha csak emiatt raktad félre, ne tedd, indokolatlan a félelmed.


Viszont formás popsit csinál. 🙂

Szeretek bringás csajok mögött tekerni.

2018. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Wadmalac ***** válasza:

Ex-menyasszonyommal bringán ismerkedtem meg, ő is versenyzett és állatira el volt látva nőiességgel, bringástól. :D


Már hallottam olyan blődlit is, hogy a kerékpározás férfiatlan sport. Dettó az igazságtartalma. :)

2018. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!