Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit gondoltok a CTM Raptor 2....

Mit gondoltok a CTM Raptor 2. 0 2018 bicikliről?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kérdésem hogy ez a bicikli jól bírja-e az ugratásokat, magyarul mit bír ez a bicikli lehet e vele downhillezni ?

2018. dec. 3. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha ezt itt kell megkérdezned akkor vegyél inkább egy Csepelt, mert a városi közlekedésre az is tökéletes.
2018. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan rossz gép ez, bár nagyon nem vadulnék vele.


A telójától sem vagyok elalélva, meg ezt a sram shimano vegyesházasságot sem értem rajta.


A súlya sem túl vonzó.


Szóval jó gép ez, egy klasszikus terepezésre. De downhillezni csak ésszel.

2018. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából faluban lakom szóval szóval nem ilyen nagyon extrém downhillre használnám
2018. dec. 3. 20:36
 4/11 anonim ***** válasza:

:D


sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz. a gyakoris downhillezőket bőven kiszolgálják ilyen bicók. aki egy downhill bicót 1, ténylegesen ki tud használni 2, szeretne venni, az nem itt fog kérdezgetni

2018. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nemrég el kezdtem downhillezni a mostani biciklimet kinőttem meg már elég régi szóval venni akarok egy újat, downhilles ismerősöm meg nem nagyon van szóval azért kérdeztem meg itt hátha valaki tud valamit mondani erről a bicikliről :D
2018. dec. 4. 07:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana tisztázni, hogy mit értesz downhill alatt, mert ez így nagyon komolytalan. A klasszikus downhill kb az, hogy a kocsi hátulján/tetején kiviszed a bicód a hegy mellé, ott negyed óra alatt felmész egy sífelvonó jellegű cuccal a hegytetőre, majd 4 perc alatt lecsapatsz. Ami egy CTM raptorhoz képest is gagyi és öreg, az pálya felénél hullana darabokra, a raptor meg a 4. menetben. Az nem downhill, hogy a kocsibejáróról leugratsz az árokba 3x, míg apukád rád nem szól, mert kitaposod a 15 éve gondozott füvet.
2018. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Itt ahol lakom van egy pálya az erdőben van pár ugrató is nem egy nagy profi pálya de azért könnyűnek se mondanám, biciklit keresek mert a mostani ahogy írtam már tönkrement és ki is nőttem.
2018. dec. 4. 18:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenylegesen kiviszed egy palyara es vannak kisebb ugratok is, nehezebb es komolyan gondolod, akkor azt mondanám, hogy legalabb egy deore szett, xt valto es levegos telo. 250ezer kornyeke
2018. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szlory ***** válasza:
100%
Brutus fiam, vegyél egy komoly 26ost. Megvan 200 táján, mert a 26 már nem nagyon kell senkinek. De legalább olyat tanulsz, mint kortársaid soha. Fox 36 telo belefér. 40es nem hiszem. Az a raptor fölösleges. Vagy nem gondolod komolyan, vagy ablakon kidobott pénz lesz. Komolyan.
2018. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Konkrét biciklit tudtok küldeni ? (Link)
2018. dec. 5. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!