Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáros cipő szaküzlet...

Kerékpáros cipő szaküzlet nagy választékkal?

Figyelt kérdés
Hova érdemes menni, ahol kerékpáros cipőből nagy választék van és többet is fel lehet próbálni, illetve az eladók tudnak szakszerűen segíteni? Futócipős boltot ismerek többet is, de bringás cipők körül is szétnéznék.
2018. dec. 27. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Bringa bolt.

Alltalában egy-egy bolt több márkát is árul,de vannak "márka boltok" ahol 1-2 márka tipusai lelehetőkfel.


Az eladók:hát...jó esetben bringáznak és tudnak segiteni. Legalábbis nekem tudtak anno.


Van valami elképzelésed arrol hogy mit szeretnél?

Akkor kicsit konkrétabben tudunk boltot ajánlani,nem csak elküldünk aztán vagy az kell vagy nem.

2018. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Spd csatolós cipő, ami kényelmes szélesebb labfejre. Esetleg olyan, ahol szakszerűen megmondják a cipő méretemet hosszúra és szelessegre is
2018. dec. 28. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel alapvetően nem cipőbolt,olyan marhanagy szakszerüséget ne várj. Nyilván a saját (workshop,ha volt)-os dolgokat tudja elmondani.

Amiből leszúrhetd azt ami neked fontos.

Bemész leülsz és felprobálhatod az egész kinálatot. Bármelyik boltban.


Mire kellene?

Mert vannak:verseny sport,sport,és hobby cipők is.

Én láttam "deszkás" cipőt spd csattal is. Az nyilván sokkal inkább a kényelmre/járásra helyezi a hangsulyt,a teljesitménnyel szemben. Viszont a teljestményhez is kell a kényelem,de hátterbe szorul a minden más.

Azaz egy versenysport cipőben CSAK bringazni jó...egy darabig.

2018. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!