Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Debrecenből Budapestre bicikli...

Debrecenből Budapestre biciklivel? Hülyeség? Felejtsük el? (220 KM)

Figyelt kérdés
Jön a jó idő biciklis haverommal akivel egyébként nagyon sokat biciklizünk körülbelül minden nap, jó edzésben vagyunk bírnánk a 220 kilómétert természetesen 10-15 perc pihenésekkel időközönként viszont leginkább a kérdésem az lenne hogy megvan e a lehetőség arra hogy biciklivel azt az útvonalat megtegyük amit a google térkép kijelölt Debrecenből Budapestre gyalog funkcióval (kerékpárt nem engedte beállítani) gyalog lenne 45 óra de nem gyalog mennénk xd ezt az utat biciklivel tennénk meg de gondolom ha volt olyan lehetőség a google térképen hogy gyalog lehetséges lenne megtenni az utat akkor azt az útvonalat biciklivel meglehet tenni nem? ha igen szerintetek hány óra lenne biciklivel normál tempóval?

2019. márc. 5. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt, két nap alatt tervezték megtenni: [link]
2019. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet tenni, a balatonkör is 200 és még néhány km és 9-10 óra alatt le lehet tekerni. A 15 percenkénti pihenő túl sok szerintem semmi értelme és ekkora távon az még egy napba kerülne :d ha edzettek vagytok akkor megcsináljátok, ha nem, az majd kiderül. Nekem eddig a balaton kör volt a max, de kb délben álltam neki és sötétedés előtt befejeztem nyáron. És egyébként a gyalogosutvonaltervezésnél figyeljetek oda mert az hajlamos erdei ösvényekbe is becsalni meg minden szirszar helyre ahol nem lehet bringázni. Autópályát meg nagyobb főutakat kerüljétek el és megoldható
2019. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

merretekerjek.hu

Itt érdemes bringás útvonalat tervezni. Így elsőre járhatónak tűnik, de aszfaltra tervezve, forgalmat kerülve nekem majdnem 270 km, ha kb. a városok közepétől nézem. Ehhez azért jó kondiban kell lenni, és 10-15 óra tekerés simán lehet tempótól függően. Én a Tisza-tónál megpihennék éjszakára, és két nap nyomnám le.

2019. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan az erőnlét, sima egy nap alatt is.
2019. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó kondival 1nap alatt simán megvan.

Milyen bringa lenne?

Ha mtb akkor egy gumicserét meglépnék valami semislickre.


A kondin túl a nyereg,biztosan nem fogja feltörni a sejhajotokat? Meg úgy az ülés azért 10óra után még pihikkel is baromi kényelmetlen tud lenni.

Én anno a 24óráson voltam nyeregben 6órát.(4es valtó) Utana 1hétig a bringára sem bírtam nézni.

2019. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!