Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Városba menni főleg, néha...

Városba menni főleg, néha túrára földúton a Csepel Woodlands Pro 1.1 MTB kerékpár jó? Megéri? Leírásban a link

Figyelt kérdés

A mostani biciklim nagyon ócska, valami Praktikeres kacat. Utáltam mindig is és szerintem már nem is működik. Évek óta nem mentem vele mert nyolcasok vannak a kerekeiben a fékek gyengék az egyik váltókar beragadt, kéthavonta minimum egy defektet kaptam vele, hetente kellett pumpálni a kerekeit hiába foltoztam a belsőket.


Ezek után úgy gondolom ez a Csepel MTB kerékpár óriási előrelépés lenne de érdekelne a véleményetek róla nem akarom elkapkodni a vásárlást: [link]


2019. márc. 18. 13:48
 1/3 szlory ***** válasza:

[link]


vagy egy normális cross trekking

2019. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ilyen célra MTB-t vennék. Inkább valami trekking félét. Ezek amúgy is dísz MTB-k, csak annak néznek ki, de nem valók olyan terepre, ahová egy rendes MTB-vel merészkedik az ember.

A praktikereshez képest valószínű előrelépés lesz a bringa, de ez még belépő árkategória, csodát sem kell érte várni.

Egyébként a leírt problémák sima karbantartással is orvosolhatók. A legdrágább bringát is karban kell tartani, ha azt szeretnéd, hogy sokáig szolgáljon.

2019. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 compactegon válasza:

hali. több éves bicószerelői tapasztalattal állítom, csak jófajta használtat!

épp most vettem egy KTM Speed RC 3.0-ás bicót 100 euroért:

[link]

de tavaly adtam el egy Haibike Jack XT-t 80.000-ért:

[link]

a bolha.testbike.hu-t érdemes böngészni ;)

2019. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!