Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit javasoltok?

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

A nyeregcsövet kicserélném suntour sp12-ncx re vagy rúgós nyergre mert az erdei utak zötyögősek.

Mi lenne a jobb megoldás?


2019. márc. 19. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem rugós nyeregcsövem volt.

haláááál!!!!

nagyon nem volt jó!

próbálkoztam a megszokásával sokáig, de nem sikerült, úgyhogy lecseréltem fix csőre.

meg amúgy hamar tönkre is ment. lötyögött, megakadt, stb.

az erdei utakat rúúúúúgózd ki lábból. Állj ki kicsit a nyeregből!

2019. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennyire haszontalanok lennének az ezen fajta nyeregcsövek akkor?

Tudod én a montival nem hajtok hanem szépen bringázok az erdőkben de állandóan állva lenni sem éppen kényelmes.

Vmi kompromisszumot kellene találni.

2019. márc. 20. 08:30
 3/4 szlory ***** válasza:

cseréld a bringádat összteleszkóposra és kész. tudom, hogy szubjektív, kinek mi a kényelmes, de ha neked szükséged van ilyenre, akkor csak az összteleszkópos megoldások tudnak segíteni rajtad. ki lehet próbálni paralelogramma szerkezetű nyeregcsöveket is, de azok is viszonylag hamar hullanak el.


legtöbbször a bringás nadrág betétje és a megfelelő nyereg pont elég. a maradékra kiállsz a nyeregből. ha ez nem elég, akkor összteló, megint.

2019. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Arra inkább nem költök mert új a bringa.

De köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 20. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!