Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Első váltót hogy lehet szétsze...

Első váltót hogy lehet szétszedni? (shimano alivio) az a baja hogy a 2 rész közötti kis rés szutykot kapott és ezért váltáskor ugy zajlik a történet lefele hogy 3. ba van leválltok 1 esre>belerugok1 kicsit oldalról>vállt Mi a teendő? Micsin?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

kellenek hozzá speciális csavarok! vegyél hozzá (ha van rá kicsit több pénzed) egy komplett szerszámkészletet ami jó lesz vagy 20 évig pl ilyet [link]

de ha nem szánsz rá annyit akkor egy ilyen is megteszi egy multikulsz:

[link]

de nagyon sok féle van én próbáltam a legjobbakat összeszedni de te is körülnézhetsz anyagi helyzetedhez igazodva!:)

na de van a legolcsóbb (rögtön, de hosszútávon nem, mert egy ilyen szerszámkészlettel 'megnyílik' előtted a bringa és nem kell vinned ilyenek meg kisebb hibák miatt miatt bringaszervizbe) hogy elviszed egy bringa szerelő boltba ahol beállítják pár ezer forintért!

egyébként nekem is volt alivio első váltóm, de lötyögött/kattogott/szét akart esni egy félév után aztán meguntam a javítgatásokat és vettem egy deore első váltót amit félév után sem kellett helyrehoznom azóta is olyan mint újonnan; pontos, precíz, gyors, halk!:) remélem segíthettem, jó szelektálást a lehetséges teendők között!:)

2010. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*akarom írni: 'kellenek hozzá speciális csavarhúzók'!:D
2010. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!