Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit gondoltok erről a városi...

Mit gondoltok erről a városi kerékpárról 240, 000 forintért?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy elég kis egyszerű, de az ára sem annyira borsos...


Nekem arra kéne, hogy ezzel tudjak dolgozni menni minden nap, lehetőleg mindenféle időben.

A munkahelyem nincs annyira messze, kb. 15 Km.


Leginkább jóminőségű aszfalt vezet odáig, bár akad néha pár földút.


Szerintetek erre alkalmas a linkelt bicikli?


Elég laikus vagyok, de erről a márkáról egész jókat hallottam.



2019. ápr. 14. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyedre érkezve hova lakatolnád a kerékpárodat? Mert egy 240000 forintos kerékpárt Cube márkanévvel nem mindegy, hogy hol hagysz és mennyi időre. Írtad hogy földúton is használnád, mindenféle időben, a Schwalbe Spicer gumik mintázata alkalmatlan sáros földúton közlekedésre, könnyen megcsúszna és beleragadnál vele a sárba. Terepgumira lenne szükséged inkább.

Munkába járásra vennék egy ilyet, ez is agyváltós, terepgumi mehetne rá és nem kell félteni se, mert nem Cube: [link]


Marad 170000 forintod, abból vehetsz később egy második kerékpár, amit nem munkába járásra használnál (amennyiben megtetszett a kerékpározás és hobbiból is csinálnád)

2019. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fő'dút minsőgétől függ.

Ha elég kemény, letaposott, akkor ok.

Ha sarac, kátyús, agyagos-löszös üverszopás, akkor nem. - Tapasztalat

2019. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó őszi hetes eső után mindenföldút über szopás.


De egy gumi cserével ez könnyen orvosolható. Persze nem kell valami verseny sárgumit venni. Olyan kell aminek nagy oldalsó butykaei vannak. Hogy a haladást ne akadàlyozzák,de a ha csuszik akkor megfogják vagy egyáltalán megakadályozzák a csúszást.

2019. ápr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vernék el ennyi pénzt munkába járós biciklire, 60-80 ezerért is vannak jók és kevésbé fáj ha javítani kell vagy ellopják.
2019. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!