Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire megbízható és strapab...

Mennyire megbízható és strapabíró bicikli a b'twin rockrider 340 26"?

Figyelt kérdés

Nézegettem ezt a biciklit és kíváncsi vagyok hogy kinek mi a véleménye, megéri e, stb...


[link]



2019. ápr. 24. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nem olyan jó bringa lehet ez. Egy sima csepel is kerül ennyibe és csak egy utcai .
2019. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon legalja. Ennyiért nem szabad új bringát venni. Használtat ki lehet fogni. Jó MTB-k sajnos sokkal drágábbak.
2019. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És melyik a jobb ez: [link]

Vagy a b'twin rockrider 340?

2019. ápr. 25. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennél az ipari hulladéknál azért jobb a rockrider. De azért az is fos.
2019. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
64%

NEM!!!nem éri meg, nekem is az van, egy kalap kaki.... sztem másik se

lehet valami strapabíró.

Az sem mindegy hogy mire akarod használni a kerékpárt.

DE EGY BIZTOS:Decathlonból NE VEGYÉL BICIKLIT! Ha jót akarsz magadnak.

2019. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám, hogy nem szabad decathlonban bringát venni. A drágább gépek ár /érték aránya nem rossz. Egy jó bringa máshol is 200ezer körül indul. 150 alatt sehol semmit nem vennék, csak használtat.
2019. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 340-est úgy szoktam jellemezni, hogy kerékpárnak látszó tárgy. A legkevèsbé sem strapabíró, értelmezhetetlen szerkezet. Ugyebár ránézèsre egy mtb. Aminek ugye az a sajátossága, hogy terepen szokäs hasznälni. Szuper, de akkor miért nincsenek rajta duplafalú felnik? Egy kisebb úthibától nyolcasod lesz.

Aztán ott a monoblokk ès a komett hajtás. Kb ezer km után kuka az egèsz.

Aztán a fékek: v fék, az addig oké, meg fém a fékkar, de a bilincs és a fékkar fix részei műanyagok. Ergo, ha behúzod, hajlik az egèsz és ugrik a fékhatásod a fenébe. Van rajta egy olcsó hetes rendszer, alap váltóval, menetes aggyal. Tehát van egy nebáncsvorág bringa, ami ránèz3sre mtb, de annak alkalmatlan, viszont legalább vastagok a kerekei, hadd szenvedjen a bringás az aszfalton. Felejtsd el azt a gèpet! Meg azt a Csepelt is! Pont egy fokkal jobb csak a teszkós ipari hulladékoknál.


Lehet a dekában bringät venni, csak ne ennyiért! Az 560-as...(talán, nem vagyok biztos a típusokban) már egész kulturált alkatrészekkel van ellátva, a vázgeometria sem rossz. Viszont azzal számolnod kell, hogy a dekás szerviz dilettánsok gyülekezete, gari viszont csak akkor van, ha ők szervizelik. Amiben nem lesz sok köszönet. A bringaszervizek közül pedig sok nem szereti a dekás bringákat. Vannak, akik el sem vállalják.


Ha normális bringát akarsz, azt a százast minimum szedd össze és nézz körül a használtpiacon! Ez alatt csak hulladékot kapsz, vagy lopott bringát, amit viszont nagyon nem ajánlok.

2019. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne vegyél decathlonból biciklit!!! Osztálytársamnak 3 hónap alatt elszakadt a félbowden meg lett egy 8-as a kerekében
2019. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!