Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Két első lámpát használ valaki?

Két első lámpát használ valaki?

Figyelt kérdés
Szerintem jobban néz ki, és biztonságosabb.
2019. ápr. 27. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2019. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem nyilván, hogy az írjon, aki igen, vagy akinek van értelmes véleménye a dologról. Amúgy én csak tervezem, most úgyis érett a csere.
2019. ápr. 27. 16:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Szerinted jobban néz ki, akkor?
2019. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A lépcsőházban lakik egy srác.

Nagyon jó arc, csak kicsit szalajt a lánc a fejében.


A kormányra annyi ilyen szilikonos ledes lámpát rakott amennyi csak ráfért és a villa két szárán is van még 3-3

Hátul a támvillán van 2-2 és a nyeregcsövön is ami ráfér

:DDDDD


Szerintem még az ISS-ről is látszik amikor csapat vele :D


Komolyra fordítva a szót:

én két lámpát tennék mindenképpen

egyik nagyobb területet világítson be, a másik meg szúrófény legyen és jó előre világítson

2019. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3: hogy mi a kérdés? Ez jó kérdés :) Mondjuk hogy nevetséges lenne-e két ugyanolyan lámpa.

#4: kösz, ez valóban célszerűbb megoldás lenne, de nem pont erre gondoltam. A szimmetria miatt...

2019. ápr. 27. 22:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2van,városon kívül használom leginkább. Ez egyik messzire a masik közelre nagy területre világít.


A kínézet relatív. A biztonság,??? igazából 2vel nem látszol jobban hátulról/oldalról. Előről pedig nem számít.

De ha jobban làtod vele a kátyúkat amik amúgy életetmentenek.

Ez is a biztonsághoz tartozik.

2019. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Két ilyennel járok kirándulni, szenzációsan világít és ár/érték arányban lever minden más erős fényű lámpát:

[link]

2019. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Biztonság alatt azt is értettem, hogy pl. ha az egyik lemerül, a másik talán még bírja egy darabig.
2019. ápr. 28. 11:41
 9/11 szlory ***** válasza:

Kérdező: igen, használok. Mert biztonságosabb, ahogy írod. Két dolog miatt:

1) kicsi az esély, hogy egyszerre merüljenek le, nem is egyszerre töltöm őket, hanem időeltolással

2) zoomolhatót tartok (az neked is praktikus, mert ugyanúgy nézne ki mindkettő), az egyik terít, a másik szúr. szeretem, hogy mindenhova belőhetem a szükséges fényterülést

2019. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazából a kérdés a nevetséges; az, hogy azon feszengsz, hogy ha két lámpát fogsz felrakni az utca népe ujjal fog mutogatni rád és a társadalom páriaként kitaszít magából és ezt még ki is írod.
2019. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!