Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik bicajt válasszam?

Melyik bicajt válasszam?

Figyelt kérdés
Voltam már több üzletben is,okosabb nem lettem. Eddig egy csepel landrieder 21 sebességes női bringám volt. Munkábajárásra,városban cikázni megfelelt. De előfordul,hogy hosszabb távon is használnám, és az valahogy nem jött be. Lassúnak és kényelmetlennek érzem, és hamar elfáradok rajta. A hosszabb csak nekem hosszabb gondolom, amolyan hétvégi kirándulásnak, 30 oda 30 km vissza. Szóval most a férjem stevens mtbjét használom kiruccanásokra. De gondolom az mtb nem a legjobb választás főleg aszfalton való tekerésre. Néha murván,döngölt terepen is használnám. Amiket néztem: Kellys clea,pheebe . Vagy liv mtb. Tud valaki segíteni?
2019. ápr. 30. 09:18
 1/5 szlory ***** válasza:

Az lehetett a probléma, hogy az a csepel egy lomhább városi gép, túrázásra az inlyenek nem ajánlottak, sem testtartás, sem felszereltség, sem súly miatt.


A Clea-ket megnéztem, de nem igazán tudnám ajánlani. A Pheebe már igényesebb. Ha tudsz figyelni a bicajodra, plusz rossz, esős időben is előveszed sűrűn, akkor érdemes lehet a tárcsafékeseket nézegetni. Ha nem, akkor a V-fékesből ez akciós és egészen jó: [link]

2019. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szlory ***** válasza:
Ha tárcsás akkor (legalább) M315 shimano hidrós fékekkel szerelt modelleket néznék. Esetleg ilyenek, ugyanaz a bolt ,szóval össze tudod próbálni őket -> [link]
2019. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó bicók amiket előzőek ajánlottak. Én genesist vettem, nekem nagyon bevált, kb.ilyen árban volt mint a linkeltek.
2019. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szlory ***** válasza:
#3: és tudnád milyen k**vajó gépeik voltak 20 évvel ezelőtt! Olyan áron és olyan felszereléssel adták őket, hogy az ember arca leszakadt. Márkanevük nem volt, de igényesség maximumon. 1-2 éve néztem őket, tulajdonképpen jobbak, mint amire számítottam a kapitalizmus hatása miatt. Simán elképzelhetőnek tartom, hogy 1-1 Hervis akcióban most is lehet jó fogást találni velük.
2019. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kellys clea van nekem is. Imádom. Könnyű tekerni, könnyű váltani. Terepen és országúton is használom. Akár 80-100 km-t is simán tekerek vele.
2019. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!