Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vannak fejér megyei (székesfeh...

Vannak fejér megyei (székesfehérvári) MTB csoportok? (facebook, egyesület stb. )

Figyelt kérdés

Most kezdenék el terep bringázni viszont mivel kiskorú vagyok a szüleim örülnének ha nem egyedül barangolnék az erdőkben. Valami csoportot, bandát keresek akik befogadnának egy kezdőt. Facebookon keresgéltem de nem találtam és interneten se dobott ki semmi használhatót. Nincs olyan csapat mint a Szingo csak terep bringás verzióban?

Még biciklim sincs pont emiatt, mert ha nem találok senkit akkor úgy értelmetlen biciklit venni.


Kezdésnek egy Btwin ST 100as bringát néztünk. Tudom sokan szarozzák de még necces hogy egyáltalán tetszeni fog-e ez a sport és nem unom meg egy 1 év után. Ezért néztünk olcsóbb bringát.


2019. jún. 16. 15:38
 1/4 Alex Fly ***** válasza:

A Szingónak van MTB szakosztálya is...

Ha viszont nem versenyés érdekel, csak szeretsz kimozdulni, akkor nézz körül a túraajánlatoknál: Bike Ride Székesfehérvár, FMKSE, stb...

2019. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi

nem is tudtam hogy a Szingonak az is van. Hol találom meg őket? Vagy inkább hogy?

2019. jún. 16. 15:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a Szingo oldalát de semmi nincsen fenn ezzel kapcsolatban.
2019. jún. 16. 15:48
 4/4 Alex Fly ***** válasza:

Idézem:

" A klub alapvetően az országúti szakágban érdekelt, de vannak mountain bike-osaink is és külön tartunk mtb edzéseket is."

(forrás: [link] )

2019. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!