Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri-e használt kerékpárt...

Megéri-e használt kerékpárt vásárolni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 10. 22:43
 1/5 anonim válasza:

Jóhogy megeri.

Állapottól függ és az ártól.

Lehet, valami apró hibája és sokkal olcsóbban megkapod.

2019. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2019. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mihago válasza:
Igen! Nyilván nem valami rozzant roncsot, és pláne nem a kapualjból odapisszegő cigányoktól. Én többször vettem már használt bicót, és sosem bántam meg. Ha belegondolsz, olyan sok dolog nem is tud elromlani rajta, mert ami el tud, azt fillérekért kicserélheted. Elég konkrétan le kell nullázni egy biciklit, ha használhatatlanná akarod tenni.
2019. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szlory ***** válasza:

A nagyon lerobbantat nem, a nagyon csúcskategóriásat nem. Az átlagosakat jellemzően igen. Persze vannak kivételek, átverős emberek, ezért mindig, minden ellenőrizni kell.


Csak mindig számolj vele úgy, hogy azonnal legyen a vételár legalább 10%-a (vagy min. 10 000 Ft) a zsebedben, átnézetésre, esetleges javításra.

2019. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:
Megéri. Fél, néha harmadáron jutsz sokkal jobb géphez mint amit a boltban kinéztél magadnak. Persze a használt sosem tökéletes, ajánlott kissé átnézni, azzal rögtön számolj hogy esetleg vidd szerelőhöz hogy az apróbb gondok mint mondjuk kopott fékpofa, ilyesmi kiderüljenek.
2019. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!