Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fradisták, sportfogadkók stb!...

Fradisták, sportfogadkók stb! Mi a véleményetek a Kecseméten történtekről?

Figyelt kérdés

Mind meccs szempontjából - Újonc győzte le a Fradit.


Mind abból a szemmpontból, hogy komoly indulatok is voltak.


Aztán meccs után nem tudom mi történt :D


/Semleges vagyok, csak az oldal(ak), vélemények érdekelnek/



2022. okt. 5. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sportfogadókat azért kérdezed, mert bundára gyanakszol? Nem hiszem hogy az volt. Ekkora csapatot mint a fradi már szerintem nem lehet megvenni. Sok milliót keresnek a játékosok havonta, többen 10 millió felett, hülyék lennének...
2022. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dehogy.


Csak pl én is fogadtam pl. Meg néztem a meccset.


Sportfogadókat azért emeltem ki külön, mert szerintem ők több eséllyel tudnak hozzászólni.


Amúgy nem gyanakszom bundára.

2022. okt. 5. 09:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarták ők leadni ezt a meccset, de ebben a szezonban láthattuk már a Shamrock ellen is (visszavágó) hogy ha van egy meccs ami nem igazán fontos nekik, akkor azt nem veszik komolyan.

A fradi alapból a Zvezda ellen készült már, meg amikor kijöttek látták milyen rossz a pálya talaja meg mennyire motivált, harcias a Kecskemét, és szerencséjük sem volt 1-2 helyzetnél, úgyhogy aztán nem erőltették és sima zakót kaptak.

2022. okt. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hmm.

Igazad lehet.


A talajon én is meglepődtem. Akikkel néztem a meccset sportkocsmában, mondtam is egy idő után, hogy "mintha ez a Fradinak tét nélküli lenne?"...


De az is érdekelne, hogy mi történt a meccsen. Valaki, valakit meglökött, aztán majdnem bunyó let? Annak az oka érdekelne. Akkor pont nem figyeltem a Tévére, csak hogy mindenki odaszalad.


Ha már Zvezda szóba került, szerinted/ szerintetek nyerni fog a Fradi, vagy x?

Szerintem a Zvezda erősebb. De a Fradi meg látványosan tréningel.

2022. okt. 5. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Sportfogadó vagyok és én a kecskemét győzelmére is tettem.


Nem volt nehéz kilogikázni, a Fradi nagyon fontos meccs előtt áll és mivel nagyon jól bekezdtek az EL-ben így szeretnék fenn tartani a formát és a továbbjutásra összpontosítani. Várható volt, hogy fejekben már mindenki az EL meccsnél tart és tartalékosan fognak kiállni. A tartalékosok is azon voltak, hogy sérülés ne nagyon legyen.

Várható volt, hogy a pálya sem lesz ilyen sok esőzés után túl jó állapotban így ezàltal még óvatosabbak lesznek a Fradi játékosok mert könnyű ilyen talajon megsérülni.


Emellett még azt is figyelembe kellett venni, hogy a Kecskemét nagyon komolyan fogja venni a meccset mivel bizonyítani akarnak, hogy megállják a helyüket az NB I-ben. Nekik ez legalább annyira komoly tétmeccs volt mint a Fradinak az EL.


A különbség innentől kezdve már csak a játékoskeret erőssége és értéke között volt de aki rendszeresen néz meccset az tudja, hogy ez semmit nem jelent.


Én nekem ez nagyon sima és egyértelmű fogadás volt, nyertem is vele szép nagy összeget. Akik a Fradira raktak azok nem nagyon szoktak elemző munkát folytatni fogadás előtt. Szimplán csak megrakták mert ők az esélyesebbek. Amely igaz, csak sok háttér körülmény közbe szólt amit nem vettek figyelembe.

2022. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
3 hoghogy nem veszik komolyan?
2022. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!