Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fradi meccsre hol tudok...

Fradi meccsre hol tudok jegyet venni?

Figyelt kérdés

Párom nagy fradi rajongó, karácsonyi ajandékként szeretnék venni neki fradi jegyet mert mindig nagyon mondja hogy menjünk el.

(nem pestiek vagyunk). Ő már volt fradi meccsen van fradi kártyája, én még nem voltam nekem nincs. (kellene hozzá?!)


2022. dec. 17. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ferencvárosi TC hivatalos oldalán biztos tudsz venni
2022. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Néztem már az oldalt kicsit bonyi

Úgy láttam csak fradi kártyával lehet vásárolni

2022. dec. 17. 23:21
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha van Fradi kártyája akkor ő akciósan veszi a jegyet így felesleges lenne.


Inkább valami híresebb európai csapat mérkőzésére vegyél jegyet. Egy jó premier league, Bundesliga vagy La Liga mérkőzésre.

2022. dec. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak Fradi kártyával tudsz vásárolni, másképp nem. A helyzetet bonyolítja, hogy csak helyszínen és személyesen tudsz kártyát csináltatni, szóval még az sem opció, hogy esetleg szólsz egy pesti ismerősnek, hogy menjen oda a jegyirodába és csinálja meg neked (Igen sajnos eléggé túl van bonyolítva a rendszer). Néha szokott lenni olyan, hogy egy mini Fradi busz járja az országot és a kisebb-nagyobb városokban eltölt fél napot. Lehet ott vásárolni Fradis ruhákat pl, és többek között regisztrálni is. De én már rég láttam, hogy ilyen körutat tett volna, ráadásul ha karácsonyra szeretnéd akkor erre már így 18-án ne építs.

A meccsjegy.fradi.hu-n lehet jegyet venni, de mivel most szünet van a bajnokságban és az EL-ben is, ezért nincs olyan meccs amire vásárolni lehetne, és kb. január közepéig így is marad. Meg egyébként is mivel csak a párodnak van kártyája, nyilván az ő adataival csak neki tudnál, magadnak nem. Max tavaszi bérletet tudsz neki a bajnoki meccsekre, de ha nem pestiek vagytok akkor gondolom azt nem akarsz. Azt javaslom, hogyha egyszer Pesten jársz akkor menj oda a jegyirodához, és regisztrálj. Utána tudsz venni magatoknak páros jegyet ajándékba akár egy későbbi névnap vagy szülinapra. De most karácsonyra biztosan nem tudsz jegyet mert még nem is árulnak egyikre se és kártyád sincs.

Azt még csak így utólag: meccsnapon is lehet regisztrálni, ha olyan meccsre mentek ahol nincs előzetesen telt ház. Itt a kisebb meccsekre gondolok, nem az EL meccsekre, Újpest elleni derbikre vagy a nyári BL selejtezőkre. Olyankor egyszerűen a meccs előtt odamentek néhány órával, bementek az irodába te regisztrálsz, utána pedig online akár telefonon is megveszitek. A komolyabb meccseken ez nyilván nem opció mert van, hogy hetekkel előtte elfogy minden jegy és hiába regisztrálsz aznap a helyszínen, nem tudsz vásárolni mert nincs szabad hely.

Ha még bármi kérdésed van vagy valami nem világos nyugodtan írj :)

2022. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 Fradi a kedvenc csapata. Minek vennék más mérkőzésre jegyet?

#4

Köszi szépen.

Nagyon túl vagy bonyolítva.

Békés megyéből azért most nem fogok felutazni h kártyát csináltassak.

2022. dec. 19. 00:48
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Nekem is kedvencem a Fradi meg a magyar válogatott is de ha valaki meglepne egy Manchester City meccsre szóló jeggyel nagyon tudnék neki örülni.
2022. dec. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 oké ode el is kell jutni meg ki is kéne fizetni
2022. dec. 19. 08:11
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Na hát igen ezért nagy és szêp ajándék mert ez egy utazás is egyben.
2022. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#lenne de így nem tudom meglepni
2022. dec. 19. 12:23
 10/10 A kérdező kommentje:

24.-én megyek Pestre, de nyilván nem lesznek nyitva így muszáj lesz felutaznom még 1x csak ezért Békés megyéből.

Drága mulatság ez a fradi meccs. ^^.

2022. dec. 20. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!