Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A mai fociban már miért csak...

A mai fociban már miért csak ez megy hogy C. Ronaldo vs Messi, Barcelona vs Manchester united?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem csak ez megy. De sokat nyomja ezeket a média, mert divat, azaz tömegeknek szól, azaz hatalmas pénz van benne.

Rengeteg nagy tehetség van a világ futballjában, de sokba nem nyomnak ennyi pénzt, és nem jutnak ilyen reflektorfénybe.

2011. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem is ez a szomorú az egészben, hanem az, hogy míg a világ C. Ronaldo-ról, vagy Messi-ről beszél, mi még mindig Puskásról. ;)
2011. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
MERT BAROMIRA SOK A DIVAT DRUKKER!!! MERT EZEK NYERTEK AZ ELMÚLT PÁR ÉVBE BL-T!! ÉS A MAGYAR NÉP ELÉGGÉ BUTA!!! ÉS CSAK AZ A JÓ NEKIK VAGY ANNAK SZURKOLNAK AKI ÉPP NYER VALAMIT!! ÉN PL 2006 ÓTA VAGYOK CHELSEA DRUKKER ÉS NEM IS FOGOK RAJTA VÁLTOSZTATNI!!!!
2011. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenki divatdrukker, aki ezeknek szurkol!

En pl az elozo BL Donto ota szurkolok a ManUnited-nek (azelott nem is neztem focit) es az 1. meccset, amit neztem a csapatom elvesztett,szaaal egyaltelan nem vagyok divatdrukker...


GGMU:))

2011. szept. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is chelsea-nak szurkolok 2004-óta és még sose volt, hogy "átváltottam" másik csapathoz, és nem is tervezem.
2011. szept. 27. 16:26
 6/11 Fromjezus ***** válasza:

Jók ezek a kérdések.. Mert kérdések végén a komment írójáról mindig kiderül, hogy valamelyik riválisnak szurkol.

Lassan 14 éve BarcaFan vagyok, s barmira nem érdekelt az hogy ki az élcsapat, amikor 6-7 helyeken próbáltunk egy normális csapatot kiállítani. Csak Visca El Barca!!!

Akkor téged miért érdekel??

Ez a dominancia is idővel a múlté lesz.. de remélem még egy jó darabig élvezhetjük az igazi focit!!

2011. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
HELYES!!! CSAKIS A CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bobi983 válasza:

Én barca drukker vok de a manchester se rossz.

Amúgy azér csak róluk szól majdnem minden mer ők csinálnak érbldekeset és mindenkit ez érdekel

2011. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel a bl döntőt ők játszották (b-mu), és annyi classico volt, hogy a csapból is ez folyt.

Amúgy meg mert mostanában ez a 3 legeredményesebb csapat.(MU, Real, Barca).

Messi 2 éve aranylabdás (idén is ő kapja szerintem), emellett Roni is szárnyal.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.:)

2011. szept. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Divatdrukkerek...

Én pl. 8-9 éve Liverpool szurkoló vagyok.

2011. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!