Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Azokhoz, akik végig látták a...

Antimod kérdése:

Azokhoz, akik végig látták a DVSC tegnapi BL-selejtezőjét: mi a véleményetek a magyar csapat mutatott játékáról?

Figyelt kérdés

#selejtező #DVSC #Skenderbeu
2012. júl. 18. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon gyenge mintha nem is akartak volna focizni, remélem a visszavágóra magukhoz térnek.
2012. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem változtatnak a mutatott játékon radikálisan, akkor ebből könnyen kiesés lehet. Voltam Albániában, és ott a városi utca járdáján ugyanúgy fociznak, mint a tengerparton, szóval nem olyan meglepő ez az eredmény a mi "profijaink" ellen. Szerencsére csak az első félidőbe néztem bele, akkor már láttam, hogy nem érdemes végigszenvedni a meccset.
2012. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ami engem meglep, hogy milyen technikásak és gyorsak voltak az albán játékosok... ezek után nehéz elképzelni, hogy a futballkultúrájuk papíron a magyar mögött áll, és a Debrecen a magasabban jegyzett klub.
2012. júl. 18. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy szégyen ilyen akaratgyengén játszani, ha nem is megy a játék küzdeni tudással legalább egy x-et kilehet hozni.A többi csak duma.
2012. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vidista vagyok és minden elfogultság nélkül mondom, hogy csalódtam a Debrecen játékában. Egy egész idény alatt veretlen csapattól sima továbbjutást várnék egy albán csapat ellen.
2012. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma javíthatnak. Éppen a minap látott napvilágot az IFFHS jelentése, ami előrébb sorolja az albán bajnokságot a magyarnál. Sajnos azt láttam múlt héten, hogy nem ok nélkül.
2012. júl. 23. 08:50
 7/8 A kérdező kommentje:

"Ma javíthatnak."

Azaz holnap, kedden.

2012. júl. 23. 08:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Na sikerült javítani, szép játékkal, le a kalappal, így tovább! :-)
2012. júl. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!