Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csuklófájdalmam nem múlik el,...

Csuklófájdalmam nem múlik el, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja foci meccsen ráestem szerencsétlenül a bal csuklómra és nagyon fáj. Akkor alig bírtam mozgatni és azóta alig javult, kb. annyira, hogy még most nagy fájdalommal tudok lenyomni egy fekvőtámaszt, annyira nem bírom behajlítani. Activon géllel kenem, néha fáslizom, de alig javul valamit. Nagyon szomorú vagyok :(

Légyszíves segítsetek mit tegyek!



2014. máj. 13. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. még 4 hónap :(
2014. máj. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Mert ha ráestél, egy repedés vagy törés simán lehetséges, és ha nincs rendesen kezelve akkor még pár évig fájni fog.
2014. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem voltam még orvosnál, de mostmár tényleg el megyek.

Ettől félek én is, hogy még nagyon sokáig nem javul meg... :(

Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 14. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha repedés is van, nem csak rándulás, akkor az bizony tényleg több idő.
2014. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Repedés szerintem biztos nincs. Ahogy nyomkodom a csuklóm, érzem hogy a szalagok fájnak.

Még egy kérdés: konditerembe végezhetek olyan gyakorlatokat, ami nem igényli nagyon a csukló használatát?

2014. máj. 16. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!