Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van olyan NFL játékos akit...

Van olyan NFL játékos akit draftoltak az egyetemről és úgy fejezte be a tanulmányait, hogy közben a profi ligában játszott?

Figyelt kérdés
Akiket néztem eddig wikipédián azok vagy kijárták és utána mentek vagy otthagyták akár az utolsó évet az egyetemnek és mentek az NFL-be.

2015. jan. 22. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla.. Az NFL mellett nem hiszem hogy tudnának egyetemre járni a rengeteg edzés és utazás miatt.


A profi focisták túlnyomó része olvasni sem tud kb, csak a foci miatt vannak az egyetemen. Nézz meg néhány latino falembert, kizártnak tartom hogy rendesen órákra járjanak meg vizsgázzanak.


A másik dolog meg hogy ilyen komoly fizuk mellett nem is nagyon kell erőltetniük a dolgot..

2015. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A fizetés jó de a sportkarrier nem túl hosszú így utána nem árt kezdeni valamit.
2015. jan. 22. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában rábízzák a pénzüket egy profira aki befekteti, vagy simán tönkremennek - elég gyakori eset ez is. Elég kevés van szerintem aki használja a diplomáját.
2015. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1 Az NCAA Div 1-ben eleg kemeny szabalyok vonatkoznak a focistakra is. Meg van adva, hogy mennyi kreditet (unitot) milyen atlaggal kell minimum teljesiteniuk, hogy jatszhassanak. A megjegyzesed teves es rasszista is...


Akit draftolnak az maximum az NFL-es karrierje utan tudja befejezni a tanulmanyait ha nem az utolso eve utan megy a ligaba.

2015. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 4


Az egy dolog, hogy milyen átlaguk vannak meg hány kreditet teljesítenek, más kérdés hogy ez hogy néz ki gyakorlatban..


Érdekel ez a téma, régebben sokat olvastam erről. A sztárfocisták gyakorlatilag már gimibe se járnak, órák helyett állandóan fociznak, a vizsgákon úgy rugdalják át őket. Hiába nem tudnak semmit, a gimiknek presztízskérdés hogy jó egyetemre kerüljenek a diákok, nem fognak egy potenciális sztárjátékost megbuktatni biológiából.. Megadják neki a jó jegyet hogy ő legyen az iskola büszkesége, ez így megy ezer éve.


Ugyan ez a helyzet az egyetemeken is.. Egyszer egy NFL-meccs alatt Faragó Ricsiék is beszéltek erről, röhögtek kb. rajta hogy hogy bohóckodnak az egyetemen ezek a játékosok. Amúgy nyilván vannak ellenpéldák is, de ez az általános.


Rasszista meg főleg nem vagyok. Tény, hogy a falemberek túlnyomó része fekete vagy latin, és ha megnézel velük egy beszélgetést öt perc alatt lejön hogy nem ők isten legfényesebb bárányai.. Kizárt hogy a Stanford-on tömegesen diplomáznának normál keretek között. Persze itt is vannak ellenpéldák.

2015. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem különösebben érdekel Farago Richard és társainak véleménye mert nagy rálátásuk nincs s témában. Amerikai egyetemre járok és az amerikai foci csapattal edzem ezért ugy hiszem nagyobb a ralatasom a dologra mint neked. Teny hogy a legtobb focista nem egy zseni de attol meg kepesek elvegezni az egyetemet. Tanacsadok, mentorok allnak rendelkezesre es allandoan figyelem alatt vannak tanulmanyilag. Tanulmanyi statuszuk megegyezik egy sima tanuloeval nem erheti oket pozitiv diszkrinacio mert az a bajnoksagtol valo eltiltassal jarhat
2015. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Biztos volt olyan akinek megírták az vizsgáját de csak a legjobb játékosoknak és nekik is csak ha nem akarták. De mindenhol vannak turpisságok az életben az egyetem inkább megadja neki valahogy a jegyet csak náluk játszhasson.

Ronaxad-te, hogy jutottál ki amerikai egyetemre? Én is azon vagyok most.

2015. jan. 24. 17:15
 8/9 sanyivok válasza:
Ilyenről én sem tudok. De ,hogy az NFL-ben játszó és Egyetemen játszó emberek buták legyenek az nem igaz mert legalább 2,4 es átlagot kell produkálniuk az ösztöndijjért illetve hogy focizhassonak , ennek az átlagnak idehaza is nagyon sokan örülnének.
2015. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Cam Newton!!
2015. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!