Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek tovább jut a...

Szerintetek tovább jut a csapat az EB-n?

Figyelt kérdés

Eddig hihetetlen jól játszott a csapat, de van egy-két dolog amit azért el kell mondani:


Nem kaphatunk ki a portugáloktól, de ha ez mégis megtörténik még akkor is továbbjuthatunk csoport másodikként, ha az Izland-Ausztria meccs döntetlen, vagy az osztrákok nyernek és akkor a gólarány számít, amiben azt hiszem mi sokkal jobbak vagyunk, de nem érdemes erre játszani.


Ha döntetlent játszunk akkor simán továbbjutunk vagy csoport elsőként, vagy másodikként ez szintén az izlandi meccstől függ, de nekünk a továbbjutáshoz elég a döntetlen is.


Ha nyerünk akkor tuti továbbjutunk méghozzá elsőként :)!.


Az az igazság, hogy itt még bármi történhet. Bármelyik csapat továbbjuthat és ezért mindegyik odateszi magát szerintem.


Az a helyzet, hogy a portugáloknak csak a győzelem jó és ezért iszonyatosan megbombáznak majd minket, reméljük állják a sarat a fiúk.


Az osztrákoknak is nyerni kell, ha a továbbjutásban akarnak reménykedni, mert akkor továbbjuthatnak, ha mi döntetlent játszunk, vagy kikapunk és akkor gólarány számít. Ezért nagyon fognak hajtani azt gondolom. Nagyon sok gól kell nekik.


Izland is csak győzelemmel juthat tovább biztosan. Döntetlen csak akkor jutnak tovább, ha mi is döntetlent játszunk és akkor ők majd a portugálokkal nézegetik a gólarányt. Ez már legyen az ő bajuk.


Ti hogy látjátok? esetleg rosszul látom?


Hajrá Magyarország!



2016. jún. 19. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 belapus ***** válasza:
96%
Nagyobb esély van a továbbjutásra.Sok meglepetésnek kellene összejönnie, hogy - minimum - legjobb harmadikokként kiessünk.
2016. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
96%

Hát igazából leírtad amit akartam, hogy nem csak az számít hogy mi mit játszunk hanem hogy a többiek, mit.

Amit akartam hogy az osztrákok, és a portugálok döntetlent játszanak, ez bejött. Így 1-1 pontot kaptak.

Már azis jó ha az izlandiak az osztrákok ellen ugyan úgy mint náluk csak védekeznek, és remélhetőleg azis x lesz.

Mi nekünk pedig a portugálok ellen nehéz dolgunk lesz, nem tudom mi lenne a jó de inkább a védekezésre kéne gyúrnunk, hogy x legyen ezis. Vagy meglehet próbálnuk egy erős támadást de ez nem tudom mennyire jöhet be, de ez nem rajtam múlik... :)


Egyébkén nem vagyok annyira képbe de a kövi meccsünkre mindeki játszhat nálunk?

2016. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fú a keretet még nem tudom. A portugál elleni támadással vigyázni kell, mert kontrából kaphatunk gólt.
2016. jún. 19. 10:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tovább kell jutnia. Hajrá Magyarország!⚽
2016. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 neymar112 válasza:
100%
továbbjutnak
2016. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja most olvastam, hogy elvileg már benn vagyunk a nyolcad döntőben. A kérdés ki lesz az ellenfél.


Akárhogy is egy idő után úgy is összefutunk vagy a német, vagy az olasz, vagy a spanyol, vagy a francia válogatottal és azért azok össze vannak rakva rendesen, de én szurkolok a fiúknak.

2016. jún. 21. 22:15
 8/9 partizana ***** válasza:
100%
Ha megnyerjük a csoportot akkor ezekkel maximum a döntőben találkozunk.:)
2016. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igeeen! Megnyerjük!
2016. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!