Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixpro miért nem enged...

Tippmixpro miért nem enged élőben (már zajló meccsre) fogadni?

Figyelt kérdés
Ha olyan meccsre fogadok amit még nem kezdtek el akkor nincs semmi gond, viszont ha élő meccsre akarok fogadni, akkor, az összeg beírása és a "fogadás most" megnyomása után mindig az jön fel, hogy: "A fogadáshoz kérlek válassz a kínálatunkból!

2016. jún. 19. 14:46
 1/6 likebike ***** válasza:
Mert ha focinál arra gondolnál,hogy nyer a Reál de nem teszel,elkezdődik a meccs,a Barca vezet 3-0-ra 85.percés végül nyernek,akkor te meg tudnád tenni a helyes tippeket,mert mindjárt vége a meccsnek és kaszálnál 60 milliót.
2016. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 likebike ***** válasza:
0%
Vagy ha arra gondolnál,hogy első félidőben nincs gól de nem raksz,kivárod a félidő végét és azt az eredményt teszed meg,ami éppen van,akkor simá nyernél.Meccs elején kel mindig rakni.
2016. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha ez így can, akkor miért változnak a nyereményszorzók a meccs alatt. Mellesleg egy olyan állásnál amit te írtál, a nyerésre álló csapat szorzója 1,01 lenne, tehát ahhoz, hogy 60 milliót nyerjek 6 milliárdot kéne felraknom.
2016. jún. 21. 18:11
 4/6 likebike ***** válasza:
Azt csak képletesen írtam:).Amúgy ez asszem úgy van,ha nyersz,hogy a feltett pénz*a szorzó.
2016. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

likebike nagy hülyeséget beszélsz. Lehet élőben fogadni, létező dolog, sőt... nagyon sokan csak így játszanak.


Kérdező: Vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal szerintem, kellene működnie.

2017. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tel vocsok válasza:

Én norvég tippmixen játszottam sokat--pár éve--ott elö meccsre is lehet fogadni!!! de nyilván menet közben aszerint változnak az oddsok ahogy állnak épp a csapatok s idö telésével is kicsit változik.

pl ha abban bizol hogy a Barca-Debrecen meccsen nyer a Debrecen,és a meccs épp ugy áll hogy a Barca vezet 2-0 ra ekkor krv-ra felmegy a Debi oddsza! es akkor rakod meg a tétet...s végül nyer a Debrecen 3-2-re akkor kbsztt nagyot kaszálsz! tehát ezt nem értem ha lehet kulfoldin,akkor magyar tippmixen miert nem? JA! tudom van másféle fogado oldal is,talan ott lehet,nem ismerem! aki tudja irja meg a tapasztalatait!

2022. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!