Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mennyi esélyünk...

Szerintetek mennyi esélyünk van a Portugálok ellen?

Figyelt kérdés

Portugália nem bírt Izlanddal sem...

A sztár játékosok kivannak hajtva.

Az egész szezont végigjátszák.

Ha engem kérdeztek, akkor látok esélyt a győzelemre, vagy egy döntetlenre !!!


Ti mit gondoltok erről ?



2016. jún. 21. 20:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
Szerintem nem sok,de van némi esély!Az osztrák meccs előtt még a döntetlen is lehetetlennek tűnt,aztán 2-0-ra megvertük őket.Egyébként hozzá kell tennem,hogy pozitív csalódás volt számomra,hogy ilyen jók voltunk!Nagyon büszke vagyok a csapatra!:)
2016. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 likebike ***** válasza:
18%
Döntetlenre van esély.Győzelmen én nem gondolkozok,bár lehet összejön,örüljünk,hogy továbbjutottunk.Ria-Ria-Hungária!:)
2016. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Esély mindig van, mert a szerencse forgandó, de azt el kell ismerni, hogy akármennyire is jó a magyar válogatott és akármilyen hangosan üvöltjük, hogy "Hajrá magyarok!", attól még a portugálok technikailag sokkal jobbak nálunk.
2016. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Én döntetlent várok, kevés góllal. Mondjuk 1:1.
2016. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
döntetlenre tippelnék, de elnézve mennyire szarul játszanak a portugálok (meg egyébként a többi "nagy" csapat is), azt se tartom kizártnak, hogy nyerünk
2016. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Miről beszéltek?A portugálok egy rakás szart játszottak eddig, amit holnap tovább fognak vinni.

Ezzel szemben a magyarok jól nyomják, szal 1-1-re tippelek minimum, de az se kizárt, hogy nyerünk.

2016. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Te jó isten :o

A spanyolok is kikaptak a horvátoktól (2:1) !!! :o

Mi van most a legjobb csapatokkal... ?

A spanyolok voltak a legesélyesebbek !

Lehet nagyon elbízták magukat.

Ez hihetetlen :D

A végén még megnyerjük az EB-t :D

2016. jún. 21. 23:17
 8/13 A kérdező kommentje:

Áááá....

Jobban átgondolva, Argentína visz mindent :D


Ui.: innen is üdvözöllek Voksán Virág :D

2016. jún. 21. 23:18
 9/13 partizana ***** válasza:
86%

Azért a horvátok nem egy gyenge csapat:D


De Portugália nincs jó formában, mi igen, a játékosaik fáradtak, de nagyon kivannak már éhezve a győzelemre, ha győzelemre játszunk és tudjuk érvényesíteni az akaratunkat bármi lehet, de én egy 1-1es döntetlent látok a legreálisabbnak.

2016. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Most több van, mint máskor, mert Portugália görcsösen kaparni fog, a mieink pedig felszabadultan, nyugodtan játszhatnak.

Érdekes kérdés egyébként, hogy mi volna a mieinknek a legjobb forgatókönyv, már olyan értelemben, hogy a csoport hányadik helyén "érdemes" végezni a kapható ellenfeleket figyelembe véve.

2016. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!