Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Érdemes fél millió ft-ba...

Érdemes fél millió ft-ba fogadni a barátommal, hogy Magyarország nyeri az EB-t? Mekkora esély van rá?

Figyelt kérdés

Én nagyon úgy érzem hogy ők nyerik a Portugál meccs után.

Biztos vagyok benne hogy meg is nyerik!!! Ti is így látjátok?


2016. jún. 24. 09:36
1 2
 11/16 partizana ***** válasza:
95%
Nézd én már az eb előtt egy 1000-est raktám rá, hogy nyerünk akkor volt rá 250-es odds utána a németek utáni meccsnél 300-as volt, a portugálok előtt már csak 150-es ha rakni akarsz rá, most tedd meg, de én azért ekkora összegben nem fogadnék rá.
2016. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Néz utána mi volt mikor a görögök megnyerték 2004-ben az EB-t.
2016. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Fél millióban fogadni ilyen 99,9999%-ig lehetetlen dologban?


Meg egyébként milyen egyenlőtlen fogadás ez? Ő ad neked fél milliót, ha a magyarok nyernek, te pedig fél milliót, ha BÁRKI MÁS nyer? Nem érzed itt az egyenlőtlenséget? :D Ha nagyon ki akarod szórni a pénzed, akkor fogadj erre fél millióval egy fogadóirodánál, erre olyan 200 körüli szorzó tuti van, vagyis fél millióval 100-at nyerhetnél.

2016. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Van. Igazábol ha walest sikerülne megverni izland meg legyőzi a franciákat 80%h megnyerjük az ebt
2016. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

" Van. Igazábol ha walest sikerülne megverni izland meg legyőzi a franciákat 80%h megnyerjük az ebt"


Nem tudom, hogy feltűnt-e, hogy kiestünk? :D

2016. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 partizana ***** válasza:

"Nem tudom, hogy feltűnt-e, hogy kiestünk? :D"


Szerintem olyan gondolat menete van, mint nekem kora este lévő elmefuttatásom, mi szerint a Portugália-Izland döntő esetén mi nyerünk mivel a csoportban füléjük tudtunk kerekedni:D De mivel Izland kiesett ez már csak Portugália győzelmével jöhet össze:(

2016. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!