Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki az esélyesebb a mai Német-O...

Ki az esélyesebb a mai Német-Olasz meccsen?

Figyelt kérdés
Nem értek sem a focihoz,sem a tippmixhez,de szeretnék ma fogadni.Az esélytelenebbre,természetesen.

2016. júl. 2. 17:03
1 2
 1/13 anonim válasza:

Németek az esélyesebbek (odds-ok alapján is, meg amúgy is). Az olaszoknak ez már túl nagy falat, viszonylag sok a hiányzójuk, és Buffon se fog megfogni mindent. Németektől egyelőre úgy néz ki, nincs hiányzó.

Én biztos a németekre fogadnék, nekik is 2+ a szorzójuk, persze az olaszoknak mégtöbb.

2016. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 2. 18:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A bet365 jobb szerintem. Ha nem értesz hozzá, akkro ne egy ilyen kétesélyes meccsre tegyél elsőre. Német- Szlovákra kellett volna, vagy tegyél majd Portugál - Wales-re. A Portugálok javára. Én nagy német drukker vagyok, de én sem mertem tenni. Viszont a német szlovákon kaszáltam, mert nagyban játszottam. igaz csak 1,44-es szorzónk volt. Én bízom a csapatomban, senki ne írtse félre, de buktam már nagy összeget, mert elfogult voltam. Én nem tennék a helyedben most, ha ragaszkodsz hozzá, akkor a németekre tegyél. 2.30 a szorzójuk, az olaszoknak meg 3.90.


Deutschland über alles!!!

2016. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezt is köszönöm! Mint totál laikus mondom,nekem nagyon fura volt a tegnapi Wales-Belgium meccs....Ugyan ki mert volna a Walesre tenni? Aki nem volt elfogult...
2016. júl. 2. 18:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon sok függ a szerencsén, a bíron. Hány lesgól volt a válogatókon és a nyolcaddüntőkön? A a baj, hogy az olaszok is erősek, én tényleg nem tennék erre a meccsre. Én kijöttem Németországba szurkolni, akkora német fan vagyok, de most nem akarok bukni. Tegyél a Francia -Izlanda, 1.44-es szorzó, de akkor is. Szinte tuti, én tenni fogok rá nagyban.
2016. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Jó szurkolást!
2016. júl. 2. 19:13
 7/13 anonim ***** válasza:
hát én nem írnám le Izlandot...
2016. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
olaszok jobb formában vannak és győznek.
2016. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na szavaztál? Reméle nem. Mellessleg offként, rég éreztem ilyen xarul magam.... Nürnberg.. egy ír pub, tele némettel, min 80 ember és én meg egy msik ember állt fel a himnusznál. Én az olasznál is felálltam, nem énekeltem, pedig fújom (Ferrari múlt). Csalódás volt.
2016. júl. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem,megfogadtam a tanácsodat,így spóroltam egy kis pénzt. Nagyon "érdekes" volt a vége,szegény Gundi is kész volt már a kihagyott 11-esektől :D Ezt tényleg nem lehetett volna megmondani előre.Bár,ha jól tudom,a tippmix fogadásnál a rendes játékidő eredménye számított volna.De lehet rosszul tudom.
2016. júl. 3. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!