Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok a 2016-os EBről?

Mit gondoltok a 2016-os EBről?

Figyelt kérdés

Mondjuk mit gondoltok Ausztria elleni 2:0 mérkőzésről? Na és az izlandi 1:1ről? Esetleg a Portugál 3:3ról? A másikról jobb ha nem is beszélek.. >.<

Válaszokat várom!



2016. júl. 4. 22:24
 1/8 likebike ***** válasza:
75%

Mit vártál,ember?Hogy most EB-t nyerünk?

A belgák a másodikok a világon,a játékfölényük vitathatatlan.Most érik be náluk is a befektetett pénz és munka gyümölcse.Mi most tértünk erre az útra,még nagyon az elején vagyunk,de alakulunk lassan-lassan.

Én elégedett vagyok a csapattal,jó focit játszottak,küzdöttek,amit nagyon jó volt látni.Meglepetése voltunk ennek a tornának,senki se gondolta volna,hogy eddig eljutunk.

Amúgy ha szarul játszottunk volna a belgák ellen,akkor megértettem volna a dühödet.De jól játszottunk!Sajnos a kiesés az kiesés,legyen az 1-0 vagy 4-0.

Nekem egy élmény marad ez az EB,jól esett szurkolni nekik.#HUN

2016. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 likebike ***** válasza:
30%
De várom azon "szakértők" válaszát is,akik lepontoztak.Próbáltam okosabb lenni nálatok,de nem jött össze:(
2016. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a belgák elleni meccs is jó volt, mindent megtettek a fiúk, és maradhatott volna 1:0 is a vége, ha az utolsó 20 percre nem kockáztat a szövetségi kapitányunk. Mindenesetre még mindig jobb így kiesni, mint ahogy a szlovákok. Ők három gólt kaptak a németektől úgy, mintha ott sem lettek volna a pályán, semmit nem csináltak, már a meccs kezdete előtt feladták, nem küzdöttek.

Remélem, hogy marad továbbra is ez az irány, amin most elindult a csapat, és nem süllyed vissza megint a színvonal.

Számomra egy élmény volt, remélem, a VB-n is szurkolhatok a fiúknak. Hajrá Magyarország! :)

2016. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szántóvető ***** válasza:
16%

most az eb-ről vagy a Magyarok szerepléséről?

előbbi borzalmas.a csoportmeccsek jók voltak,az egyenes kieséses szakasz gagyi a sok rokkant csapattal.mert ugyan ki kíváncsi walesre meg izlandra?(az angol égést nem láttam.)vártam a spanyol-olaszt de előbbiek csak lézemgtek a pályán.a germán-olasz jó volt.várom a francia-germánt oszt ennyi,itt véget is ér az eb.

most nem tudom hogy az-e a baj hogy így felpumpálták a mezőnyt,vagy az hogy túl sok meccset játszanak a sztárok és kiégve jöttek az eb-re.(egy jó holland csapat is hiányzik nagyon.)

a Magyarok jól tolták,csak sajnos elérte az együttes a képességének a határait,innen már nincs hova fejlődni.most is csak taktikailag sikerült előrelépni,a játékosok egyéni képességei nem lettek jobbak.lassan járatják a labdát,a védelem is zavarba hozható.ráadásul utánpótlás sem nagyon van.ha kidőlne dzsudzsák vagy gera akkor csökkenne elöl a hatékonyság.kleinheisler is keveset mutatott a sérülése miatt,akárcsak fiola.nikolicsnak nem megy,kánémet kevés lehetőséget kapott,akárcsak böde.guzmics,lovrencsics szerintem bevált,a nagy öreg juhászt krisz ronaldo csúnyán megelőzte a gólja előtt.

"A másikról jobb ha nem is beszélek"-beszélni kell róla,ez az a sorozatterhelés amihez nincsenek hozzászokva sem fizikálisan sem fejben.dehát a professzionális Magyar bajnokságban vagy külföldön a kispadot melegítve nehéz megedződni sajnos.

2016. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

"az egyenes kieséses szakasz gagyi a sok rokkant csapattal.mert ugyan ki kíváncsi walesre meg izlandra?"


Pedig talán még ők tolták a legjobb és leglelkesebb focit. A horvát-portugál, a német-olasz meccs... nézhetetlen volt.


"most nem tudom hogy az-e a baj hogy így felpumpálták a mezőnyt,vagy az hogy túl sok meccset játszanak a sztárok és kiégve jöttek az eb-re"


Szerintem az utóbbi. Ez már sok világversenyen probléma volt eddig is, a nagy sztárok nem tudták a hátukra venni a csapatot, sokan közülük csak alibiztek a pályán, és megváltásként várták a tizenegyeseket. (Amiket többen közülük úgy rontottak el, hogy rossz volt nézni... német-olasz párharc.)

2016. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
84%

"mert ugyan ki kíváncsi walesre meg izlandra?"


Például én. E két csapat meccseit miattuk volt érdemes nézni, a "rokkant"-tól, meg a "gagyi"-tól nagyon messze voltak.

A másik két negyeddöntő konkrétan nézhetetlen volt, a német-olasz 11-es párbaj meg vérciki.

A franciák 5:2-je meg simán 4:3 lehetett volna, ha a játékvezető kicsit kevesebbet nyal a "házigazdának". Ennyit az izlandi rokkantakról.

2016. júl. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szántóvető ***** válasza:
32%

a gall-izland 20 perc alatt eldőlt,ezután pont az izgalom maradt el.ami ezután történt az számomra már a szemfényvesztés kategória.persze mindenkinek más tetszik,ezt el kell fogadnom nekem is.nekem az olasz-germán sokkal jobban bejött a kevés helyzet ellenére is.(az meg főleg tanulságos volt hogy neuer hogy megfélemlítette az olasz lövőket.)

a wales-északírtől sem ájultam el,a két 16-os között végigharcolták a meccset a felek.

meg aztán ez a beállunk bekkelni és kettőt kontrázunk egy félidő alatt c. játék is unalmas egy idő után.csak az a kérdés hogy kibekkelik-e a jobb csapat támadásait vagy nem.

de nem baj.a világ futballistái már készülődnek mert a szovjetunióban lesz jelenésük rövidesen.az más kávéház lesz szerencsére,elég csak a most véget ért copából kiindulni.szóval a vb-n van esély támadó szellemű csapatok meccseit nézni a izlandi halászemberek meg a gyarmattartó,britekhez tartozó csapatok helyett.

2016. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
A mi szereplésünk miatt mindenképp emlékezetes marad számomra, de amúgy szerintem elég gyenge összességében. És az a vicc, hogy nem a kiscsapatok miatt, hanem mindenki olyan lagymatag mint a hétrosebb.
2016. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!