Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Budapesten merre van olyan...

Budapesten merre van olyan műjégpálya ahol lehet különböző dolgokat (hátramenet, hokis megállás, koszorú, stb) gyakorolni anélkül, hogy bárkit zavarna?

Figyelt kérdés
Középsulis koromban jégkorongoztam egy keveset, de ennek végeszakadt mikor egyetemre jöttem (6 éve) és azóta sajnos nem is volt korcsolya a lábamon. Szeretném újrakezdeni, de mielőtt csapatot keresnék, fel akarom frissíteni a koritudásomat. Gondolom ezt a fajta a gyakorlást "sima" pályákon (pl. városligeti), ahova csak úgy kimennek csúszkálni az emberek nem éppen díjaznák. Esetleg tudnátok ajánlani pályát ahol van erre lehetőség? Előnyt élveznek a 14. kerület környékén levő helyek, ha vannak ilyenek.

2019. nov. 25. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyiken lehet.
2019. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet bármelyiken, a városligetin még hely is van :D bemész középre, ott mindenki ilyesmiket próbálgat
2019. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Marczibányi jégpálya, ha nyitáskor mész akkor szerintem simán. Én is ezt tervezem
2019. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!