Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Egy jó túrakabát megér annyit,...

Egy jó túrakabát megér annyit, amibe kerül? Pl. egy North Face vagy hasonló dzseki 40.000-et?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg.
2021. jan. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó Columbia, vagy North Face simán megér annyit!


Teljes áron 70-80e is megvan (sőt, a profibbak 100k fölött) - most akciókban jókat ki lehet fogni.

2021. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
The north face az egyik legjobb kabát amit valaha fogtam. Legjobb minőség, két éve vettem használtan 50k-ért. Egy rossz szavam nincs rá. Utcai viseletre is tökéletes a puffer jacket, tényleg csak ajánlani tudom!
2021. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem puffer jacket van, hanem ilyen átmeneti kabátot vettem. Egyszerű, vékony bélésű, de jó az anyaga, fogja a szelet és valamennyire vízálló.
2021. jan. 19. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kint éltem new yorkban, így twljesen tudatlanul vettem north face-t, majd iszonyúan meglepődtem, utána néztem csak utána mi is van rajtam... életem legvékonyabb kabátja, komolyan mikor megfogtam azt gondoltam valami gagyi szar, csak azért vettem meg, mert az eladócsqjszi kurta aranyos vokt és kellett a száma, vagy facebook elérhetősége :)

Szóval vékony vacak, de mindenhol takar ahol kell... olyan a szabása, ha pl buszon vagy metrón kellett kqpaszkodnom, akkor sem kandikállt ki a derekam...

Nem kimondottan meleg kabát, nem az ami alá beizzadsz, hanem a szövetszerkezete valahogy intelligensen megtqrtja a testhődet, annyira, hogy nem fazol... mar nem tudom melyik modell volt... most divatból levis ben járok, ami teny hogy egy szar, de kurta jól nézek ki benne :D

2021. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feleségemnek van egy North Face túrkabátja, kivehető béléses, előtte Decathlonos volt. Valamivel 50 ezer felett volt, simán megérte, vízálló, szélálló, még sajnos magashegysegben nem volt lehetősége használni a járvány miatt, de -10 fokos, kicsit szeles időben itthon nagyon bevált neki. A 20 ezres Decathlonos sem volt rossz, de apróságokban voltak hibái, pl. nem túl tartós cipzár, kevés és nem megfelelő helyen zsebek, nem a megfelelő helyeken volt összehúzható, stb., stb.


De nem minden North Face jó, előtte felróbált egy belépő szintűt, az semmire nem lett volna jó, max. arra, hogy rá volt írva, hogy North Face, valószínűleg azoknak szánták, akiknek nem túrára, hanem utcára kell, de mostnaában divat lett túramárkákat hordani.

2021. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
bőven megér annyit. nem 1 évre veszed, jó eséllyel 5-8-10 évre vagy akár többre. példának fjallraven kabátot vettünk a feleségemnek 3 éve, azóta utcára/túrára/dolgozni is hordja, külső hőmérséklet +15 és -40 fok között tesztelve (max annyi a különbség, hogy pulcsit kell-e alá venni vagy egy sima trikóra veszi fel. én egy olcsóbb mellett kötöttem ki, mert ott és annyiért kihagyhatatlan volt. szintén 3 vagy 4 éve nyúzom (szó szerint), de továbbra sem sikerült se beleizzadnom, se belefagynom, se átáznom vele. megjelenése miatt szintén nem csak túrázni jó, hanem a mindennapokra is. simán megéri már csak azért is, mert ha tényleg passzol fazonban és méretben, akkor évekre letudtad a kabát kérdést.
2021. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!