Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Síelők! Melyik felvonókat...

Síelők! Melyik felvonókat használjátok többet (olyan pályán, ahol mindegyik adott)?

Figyelt kérdés
Indokokat is írhattok! :)

2021. febr. 6. 00:29
A kérdező szavazást indított:
Székes és kabinos felvonó
Csákányos és korongos felvonó
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Székes és kabinos felvonóból általában több van és magasabbra visz, meg persze kényelmesebb, szóval ezt használtam többet. Viszont imádok csákányoson utazni, nem tudom, miért, szóval igyekszem azzal is sokat menni.
2021. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A csákányost nem szeretem mert egy csomót áll.. mivel kiesnek belőle vagy nem bírnak rendesen ki/be szállni. És általában rövidebb szakaszokat ível át és kiváltható egy hosszabb ülős felvonóval. A korongos hasonlóképp.
2021. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ülős, buborékost! :-) EGynémely helyen van már fűtött is. :)

Meg persze a kabinost, ahol van.

A csákányosnál jobban szeretem a tányérost. Mert ott egyedül vagyok, nem függök egy másik ismeretlentől, aki esetleg bénázik - és emiatt mindketten kiesünk.

2021. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ezt nem értem, nem úgy van, hogy könnyebb pályákra tárcsás/korongos felvonó visz, míg a profibb pályákra rendes üléses felvonó? Nem láttam még olyat ahol minden pályánál mind adott lett volna. Egyébként én a tárcsás felvonókat imádom valamiért, a székesben majd összesz@rtam magam a magasság miatt, meg hogy le ne essen a sílécem :D
2021. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!