Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Elkezdhetek még versenyszerűen...

Elkezdhetek még versenyszerűen korcsolyázni?

Figyelt kérdés
Általános iskolás vagyok még,szeretnék elkezdeni versenyszerűen korcsolyázni,lehetséges még?hogy pl olimpiai vagy világbajnokságra kijussak?(általános iskola felsős vagyok,jövőre ballagok)mindenki mondja hogy előbb kellett volna oké. tisztába vagyok vele és tényleg igazuk van de van e még lehetőség?

2021. máj. 13. 20:01
 1/1 anonim válasza:
100%
Járj utána, soha nem késő semmi... Max nem sikerül és ott leszel ahol most. Nincs vesztenivalód. Ahol van életkorhatár ott problémás, de amúgy nyelvet tanulni 80 évesen se késő. Úgy hogy mért ne? Kis gyerekként nem lehet elvárni hogy tudd 6 évesen te már pedig korcsolya versenyző akarsz lenni... Sokan diploma után se tudják mik akarnak lenni. Hajrá... Csak a nyelvtanulást ne hanyagold, az a legfontosabb...
2021. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!