Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik az a korcsolyapálya...

Melyik az a korcsolyapálya Budapesten, ahol a legkevésbé van tömeg és alkalmas a tanulásra?

Figyelt kérdés
2007. dec. 25. 19:50
 1/7 anonim válasza:
90%

A lehető legjobb hely a tanulásra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Városligeti Műjégpályánál jobbat nem találsz sehol a világom :) Tanulásra le van kerítve egy rész!!!

2008. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
96%
Viszont mostanába eléggé felment az ára, Erzsébeten is van egy jó téli-nyári műjégpálya. Még nem voltam, de szerintem nem lehetnek sokan! Nézd csak meg a neten: [link]
2008. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
én pesterzsébetre járok korizni (most nyáron is) alig vannak, és nagyon segítőkészek, nem röhögnek ki...egy tutijó hely
2008. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen nagyon jó hely én is szoktam oda járni,fedett pálya ,de télen hétvégenként nagyon sokan vannak.
2008. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
3%
Szerintem ilyen nincs!!!
2008. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
A West-End tetején lévő jégpálya is szuper!
2008. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
97%
Ha magadtól szeretnél megtanulni(én ezt javaslom, mert felesleges pénzt kidobni, magadtól is megtanulsz meg az emberek jófejek, és ha megkéred őket vagy az ismerőseidet megtanítanak). Ebből a szempontból a fedett hokipályákon jó megtanulni(Pesterzsébet-du 1-től-, Újpest). Én ezeket tudom javasolni nekem ez a kettő a legszimpibb és itt a legolcsóbb, mind a korcsolyabérlés, mind az élezés és a belépő, ráadásul, ha ügyes vagy Erzsébeten ingyen is be tucc slisszolni, mert a kutya se ellenőrzi, hogy van e karszalagod. A Műjégen(Városliget) mindig sokan vannak, és du le se takarítják rendesen a jeget, meg nincs korlát, vagy vmi, ami mellett könnyebb egyes figurákat gyakorolni. A korcsolya vásárlásnál pedig a műanyag fűzős, vagy csattos(kényelem függő) kesken fejű, hosszű szárú korcsolákat tudom kezdésként javasolni, ez jobban tartja a lábat, mint a textil. És ha tetszik érdemes érte pénzt kidobni (10-20 ezer forintokat) egy jó Roces korcsolyáért
2008. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!