Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Jégkorong tippmix stratégia?

Jégkorong tippmix stratégia?

Figyelt kérdés

Már egy ideje figyelgetem a hoki meccseket és én úgy látom, hogy elég szép számban (jobban, mint fociban) jönnek az Oddsok (esélyesebb csapat), átlagban 2.0-s Oddsok.. Sőt, legtöbbször még egyértelműen jön az is, hogy a hazaira van 2.55 a vendégre 2.60 és a hazai simán behúzza.. Ma pl. Tippmixen fogadható 50 meccsből 35 papírforma lejött.. Azért ez elég szép..


Szóval én nagyobb fantáziát látok benne, mint a fociban. És azt meg kell, hogy jegyezzem, hogy imádom a focit.. De hiába, mert közel sem jönnek így a tippek.. Még a "fix"-ek sem..


Valaki, aki fogad j.k-ra, mi a stratégiája, stb?


Kezdő pénz 2ezer Ft lenne.. :)



2021. aug. 28. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Néz ki egy csapatot a KHL-ben vagy az NHL-ben, és fogadj rá döntetlenre 100 Ft os alapon. Vesztes fogadás esetén 1,7-tel emeld a tétet.
2021. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!