Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szerintetek újra tudnám...

Szerintetek újra tudnám kezdeni a jégkorongot? Köszönöm előr is a segítségeteket. Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta gondolkozom ezzel az egész dologgal kapcsolatosan és most ezen az oldalon is felteszem a kérdésem hátha kapok valamilyen visszajelzést(előre is köszönöm). 16 éves vagyok és nagyon szeretnék újra jégkorongozni, lassan 3 éve, hogy abba hagytam bizonyos okok miatt.

Akkor közel 3 és fél évig csináltam és mondhatjuk jó volt voltam a csapatba.Nem mondanám, hogy nagyon kitűnő játékos voltam, de megálltam a helyem.

Meccsekre is jártam rendszeresen tehát nem csak egy hobbi volt nekem.

Mit gondoltok?

Ha most újrakezdeném idővel szerintetek lehetnék megint versenyző?(itt arra gondolok, hogy nem csak hobbi szintem csinálnám)

Előre is köszönöm a válaszokat, sokat segítenétek!



2021. nov. 21. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az élsport/élvonal már elúszott. Viszont OB 2 vagy 3 meglehet még. Én valami kisebb csapatot keresnék (máshol nincs is esélyed) és ott próbálkoznék. Arra figyelj, ha újra kezded, hogy a tanulás rovására ne menjen a hoki!
2021. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem még el lehet kezdeni csak ob2-be játszanál vagy ob-3-ba de meló lesz vele de sok sikert
2022. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!