Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Síelnétek olyan pályán, ahol...

Síelnétek olyan pályán, ahol nincs (pl. Normafa), vagy csak nem működik a felvonó?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 14:04
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs más lehetőség, akkor igen. De nyilván nem egész nap, mint normál körülmények között Ausztriában, Olaszországban....
2022. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen körülmények közt max szánkózás, vagy nagyon kezdők számára alap síoktatás, az ami számomra oké.

Mikor tanultam, akkor először én is sétáltam, de egy abszolút kezdőnek nagyon lankás rövid pálya kell, ott még oké. De egy középhaladó szintjén már ötször leizzadna az ember 2 perc csuszásért. Ott már egyszerűen életszerűtlen, legalábbis nem igazán élvezhető elfoglaltság.

2022. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy síeltünk, hogy apám lent várt minket Harangvölgyben, aztán visszavitt autóval a Normafához, és újból lement.... Ő volt a sílift. :-D
2022. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok síelni sajnos, de ha megtanulnék jól, akkor síalpinizmust kipróbálnám, ott sincs felvonó.
2022. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!