Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hova menjünk síelni?

Hova menjünk síelni?

Figyelt kérdés

Javaslatokat szeretnék kérni.

Síelni szeretnénk menni külföldre, lehetőleg 3-4nap síeléssel. Az eredeti terv Ukrajna lett volna, de szputnyik oltással nem tudunk menni. Jól sielünk, ezért normális, jó minőségű, hosszabb pályákat preferálnánk. Szállással kapcsolatban nincsenek nagy igényeink, egy vendégház vagy panzió is tökéletes, előny ha van lehetőség félpanziót kérni.

Mit tanácsoltok olcsóbb árkategóriaban?



2022. febr. 2. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Szputnyikot elfogadják Szlovákiában.

De előtte hívjátok fel a szállodát, ahova akartok menni.

Dolny kubin, poprad ruzomberok környékén rengeteg jó hely van.

Előtte lessétek meg google mapsen, de ha nem gond még + pár km,Lengyelország ZAKOPANE.

A legjobb, nagyon kiépült +70 km ha jól tudom, és olcsóbb is minden, mint szlovákoknál.

2022. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Donovaly?
2022. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alsókubin, Dóval, Liptószentmiklós, Ótátrafüred, Poprád, Rózsahegy – ezeket mind tudom ajánlani.
2022. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utánanézek mindegyiknek! :)
2022. febr. 3. 15:37
 5/6 anonim válasza:
Lengyelországot ajánlom ha elfogadják a szputnyikot (ezt nem tudom biztosan, de szerintem ha van negatív teszted akkor elég). Azon belül Zakopane ahol több síhely is van de haladóknak talán a Kasprowy Wriech a legjobb.
2022. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mi is Zakupaneval szemezgetünk a leginkább.
2022. febr. 8. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!