Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Liu Saolin Sándor számára...

Liu Saolin Sándor számára felér egy Saolin leszámolással, hogy nem ő lett az olimpiai bajnok hanem az öcsike?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülnek egymás sikereinek.
2022. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csalták volna el a Sanyi aranyát, akkor konkrétan mindketten olimpiai bajnokok lennének. Mindketten remek sportemberek.
2022. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Te összekevered őket a magadfajával kérdező.. Ők családként viselednek és igazi sportemberek Örülnek egymás sikereinek..
2022. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Láttad, hogy örült az öccse sikerének? Ajánlom, hogy előbb nézd meg, aztán vond a következtetést!
2022. febr. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen! Én láttam egy késő esti adásban, ahol éppen harakirit akar elkövetni, de nem engedték neki. Ne haragudj, de hülye kérdésre csak hülye választ tudok adni! Bocs.
2022. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!