Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Üdv! Milyen fehérjeport...

Üdv! Milyen fehérjeport vegyek ami jó is? Melyiket ajánljátok? Vagy inkább kazein? A célom izomtömegnövelés.

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól a 20-30g fehérjeportól nem fog tömeged nőni. Ha te megeszel 3000 kalória ételt, vagy többet, akkor hogyan nincs abban annnyi fehérje, amennyi kell?

Először számolj utána, hogy tényleg nincs-e meg a kellő fehérje. Ha nincs, akkor rossz ételeket eszel.

Lehet így némi számolással megspórolsz magadnak néhány tízezret, és felesleges pénzkidobás lett volna a protein.

2022. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tejsavo fehérjét szedj a szoja az szar én próbáltam már bitech usat pure goldot my proteint scitect ízre állagra változók én végül a biotech-nel maradtam árban elviselhető jó az állaga is de ezektől sose várj csodát szimplán csak plusz fehérjét adnak nem lesz tőle nagyobb izom tomeged ahhoz kemény edzés kell türelem és jó étrend én már 3 éve edzek és a legjobb a tiszta tápanyag ha oda figyelsz abból is siman beviszel elegendő tápanyagot valamint magnézium+kalcium nem árt pluszba az izuletek miatt
dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!