Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ennyire nehéz lenne megtanulni...

Ennyire nehéz lenne megtanulni jégkorizni vagy csak én vagyok ügyetlen?

Figyelt kérdés
Eddig életemben 4x voltam talán 1-2 órát korizni műjégen, de még mindig sokat esek viszonylag. Első alkalommal nagyon féltem ez tény, de alig érzem hogy fejlődtem volna. Persze tudok menni lassan, de lehet nem helyesen. Nagyon szétmennek mindig a lábaim és a belső éleken mozgok mindig (nem tudom probléma vagy sem), meg megállni se megy. Mindig olyanokkal megyek, akik már tudnak korizni, segítenek is tippekkel. Nektek is ilyen nehezen ment az elején? Tudnátok adni tippeket ti is?

2022. dec. 21. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
4 alkalom nem sok. Ha érdekel járj le, előbb utóbb jobban fog menni. Ha “befelé” esik a lábad, akkor lehet, hogy a kori nem tart jól.
2022. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem elsőre jól ment. Szerintem 4 alkalom után már neked is kellene. Hívj el vkit aki jól tud, majd ő segít fejlődni.
2022. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!