Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Van aki nem szeret síelni?

Van aki nem szeret síelni?

Figyelt kérdés
Ha van, mit nem szerettek benne?

2023. jan. 3. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok, gyerekkoromban nem voltam sítáborban vagy síoktatáson, felnőttként meg sosincs időm elmenni oktatásra. Úgy hogy egyébként télen-nyáron rengeteget járok a hegyekbe túrázni, hegyet mászni, illetve konkrétan hótalpazni is.
2023. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Én nagyon szeretek síelni, de szerintem aki nem, az egyszerűen a lustaságért mond ellent, vagy fél, mert veszélyes.
2023. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Én nem szeretek. Gyermekként egyszer voltam iskolai sítáborban, aztán próbálgattam, ment is valamennyire, de egyszerűen nem éreztem azt, hogy ez a sport engem egy kicsit is megfogna. A snowboard valamivel jobban feküdt, de szenvedély éppenséggel ott sem alakult ki.
2023. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Persze hogy van. Lehet hogy nem szeretik a hideget/havat, lehet hogy egyáltalán nem szeretnek sportolni, lehet hogy félnek a nagy sebességtől és attól hogy esetleg elesnek/ütköznek, satöbbi.
2023. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még nem próbáltam, de ha csak esés lenne ,tuti nem jönne be.
febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!