Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hol érdemes online sífelszerel...

Hol érdemes online sífelszerelést vásárolni?

Figyelt kérdés

Mindent szeretnék, lehet akár több helyről, nem kell mindennek egy oldalon lennie. Síkabát, síléc,síbakancs, Síszemüveg, nadrág…

Köszönöm!

24/N



2023. jan. 8. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp: Síbakancsot ne rendelj online. Sokat fogsz vele szenvedni, ha nem próbálod ki rendesen (sokszor nem is kifejezetten a méret miatt, hanem egyszerűen van hogy ha behúzod, akkor teljesen szorítja a lábad és mégsem tart - volt sajnos ilyen tapasztalatom - igaz, hogy nem online vettem, de nem próbáltam fel rendesen, csak méretra, aztán a sípályán, mikor rendesen becsatoltam, akkor éreztem, hogy nem egszen jó)
2023. jan. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy valamennyire a kérdésre is feleljek, Síkabát, nadrág, szemüveget, kesztyűt szerintem találsz a decathlonban, nekem is jópár cuccom onnan van (de lehet, hogy lecet és cipőt is találsz)
2023. jan. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2023. jan. 21. 21:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!