Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Pesten a városligeti jégpálya...

Pesten a városligeti jégpálya mikor nyit? (2010)

Figyelt kérdés

árkádtól(örs v. tere) milyen messze van?

mennyi idö gyalog? villamossal? v egyéb jármüvel.


2010. okt. 3. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Most éppen szét van rombolva, mert felújítják végre. Én nem hiszem, hogy idén ki fog nyitni, hacsak nem történik valami varázslat. Esetleg a másik oldalon a kicsi rész, de olyan szerintem mindenhol van. Egyébként az Örs-től úgy fél óra BKV-val (villamos+földalatti), gyalog nagyon messze van.
2010. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011 második felére ígérték a nyitást, ha jól tudom
2010. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor ha zuglóban lakom(árkádhoz elég közel) hova tudok menni jégkorizni?

természetesen ami nincs nagyon messze.

2010. okt. 4. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én csak a káposztásmegyeri jégcsarnokot ajánlom. Nem szabadtéri, de szuperjó. Nagy a pálya, nincsenek bunkók (már bocsánat), rendszeresen (kb. 2 óránként) karbantartott, tényleg nagyon színvonalas. Nincs közel, de azt hiszem a 14-es villamos ott áll meg előtte, az a Lehel térről indul.

[link]

2010. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jővőre, ha kinyitják:


További BKV-s lehetőségek a körbemetrózás, vagy a Népstadiontól a trolival, amelyik a Műjég bejárata előtt tesz le.


Gyalog tényleg messze van, viszont nagyon jó biciklivel menni (aki nem fél a téli bringázástól), nincs messze sem, és az Örstől a Műjégpályáig végig biciklút vezet.

2010. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!