Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen hőmérséklet van, hány...

Relevans19 kérdése:

Milyen hőmérséklet van, hány celsius fok van egy fedett jégkorong stadion lelátóján?

Figyelt kérdés

2023. máj. 4. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Fokban nem tudom, de kerva hideg. Nagykabát, segged alá párna nyáron is.
2023. máj. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bakker, letaglóztál! Reméltem, hogy legalább írsz vagy 15 fokot!

De, köszönöm!

2023. máj. 4. 08:24
 3/5 anonim ***** válasza:

A nagyon modern, profi arénákban olyan 15 fok körül van a levegő hőmérséklete a meccs ideje alatt (NHL-ben pl 15 fok van meccs kezdetekor, és 18-on tartják a meccs alatt - de itt azért a többezer néző is melegíti a levegőt), de a kisebb/régebbi csarnokokban azért inkább kicsivel 10 fok alatti hőméréklet jellemző a lelátón.


Sapka, kabát, vastag zokni/cipő, párna. Ücsörögni mocskos hideg tud lenni 1 óra után.

2023. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyban függ melyik pályáról beszélünk.

Egy Jégpalotához elég egy pulóver,vagy a Tüskéhez,de vannak

un. fagyasztók,ahol bizony rendesen hideg van.

2023. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tothp ***** válasza:

Tapasztalat: Miskolcon a viszonylag kis "arénában" tavasszal is kabát, sapka, kispárna még teltház esetén is.

De egyszer voltam a Graz-i nagycsarnokban. Még az üres lelátón is kulturált, "kabát nélküli" hőmérséklet volt.

dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!