Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Kezdő snowboardosnak pálya?

Kezdő snowboardosnak pálya?

Figyelt kérdés

sziasztok, pestről mennék, ausztriai hegyekre gondoltam mint cél. Snowboardoztam már pár napot, de csak tanuló pályán voltam. kipróbálnám magam rendes terepen is. melyik hegyet ajánlanátok ami nincs túl messze, nincs nagy tömeg januárban, nem túl meredek és a szálláshelyek is jók? Ezen kívül, korábban béreltem, szerintem rendben van a deszka de viszonyítási alapom nincs, érdemes lehet beruházni sajátra? évente csak pár napot megyek.


köszönöm szépen a segítő válaszokat.



2023. aug. 27. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is kezdő snowboardos vagyok, síelős tapasztalataimból kikövetkeztetve biztos a snowboard deszka is méret és súly függő is, ergo ha még növésben vagy, azaz 18 év alatt, akkor én nem ruháznék be saját deszkára...
2023. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!