Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » 16 évesen késő elkezdenem...

16 évesen késő elkezdenem műkorcsolyázni?

Figyelt kérdés
Csak hobbiszerűen szeretnék műkorcsolyázni, de félek hogy kezdő csoportban nem lenne velem egykorú, csak kisgyerekekkel tudnék edzeni. Melyik egyesületnél lenne érdemes elkezdenem korizni, ahol vannak velem egykorúak, és ahol jó a műkorioktatás?(Budapesten)

2023. szept. 20. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok opció biztos nincs, gondolom leginkább a káposztásmegyeri jégcsarnokban érdemes érdeklődni.
2023. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hoffmann akadémia én hozzájuk járok heti 5x mondjuk én 14 évesen kezdtem de lassan versenyezni fogok. Van senior edzés is kezdőknek és ott kb te lennél a legfiatalabb.
nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tothp ***** válasza:

Sose késő.

Minél idősebb az ember, annál nehezebb komoly eredményt elérni. De 16 évesen még nem gondolnám, hogy bármiről lemaradtál. Na jó Junior világbajnok már nem leszel.

dec. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!