Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mondanál nekem Ausztriában jó...

Mondanál nekem Ausztriában jó síelő, snowboardozó helyen szállást, ahol jó pályák vannak? Na és persze olcsó, esetleg pályaszállás is, vagy nem kell túl sokat utazni a felvonókig.

Figyelt kérdés
Köszi! :)
2010. nov. 8. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 5 éve kérdezed akkor csak annyit mondtam volna sajnálóan

hogy az osztrákoknál OLCSÓN jó pálya melletti szállás nincs.

ez a három dolog teljesen kizárja egymást. Aranyáron van közel bármilyen pályához.

Ma ugyanezt mondom csak kiveszem belőle az osztrák szót. A szlovákok elszálltak az áraikkal az olaszokat se kell félteni, talán a szlovénok azok akik még úgy ahogy normális árakkal dolgoznak, csak ott éppenséggel vagy van hó, vagy nincs.

Ha olcsón akartok kijönni, akkor vagy sítábor, vagy apartman egy idős házaspárnál és akkor síbuszok visznek a pályáig.

Mi kisebb nagyobb csoportokban (3-4 autó) szoktunk síleni járni Nassfeldre. 15kmre van egy bejáratot hely a pályától ahova szoktunk járni. Így se olcsó sajnos:(

2010. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Sejtettem hogy nem lesz egyszerű :(

Majd kimegyek a hóshowra is, hátha ott lesz valami jó ajánlat, de semmiképp nem szeretném kihagyni ezen a télen sem.

2010. nov. 9. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!