Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szeretnék venni egy fehér,...

Szeretnék venni egy fehér, fűzős jégkorit. Megtaláltam álmaim koriját, csak az a baj hogy ez műjégkorcsolya, és azt hallottam róla, hogy nehezebb vele menni. Mi a különbség a jégkori és a műjégkori között és szerintetek meg merjem venni a műjégkorit?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 29. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Úristen, ez valóban gyönyörű!!!

Ha nem lenne nekem, akkor tuti megvenném ezt!

Különben a pontos kifejezésekkel nem vagyok tisztában, azt tudom, hogy a hokikori más, mert nincs az elején rece, és aki olyannal tanult korizni, annak nehéz átszokni a recésre, mert jól kell letenni a lábad, különben orra buksz. De én ilyenen tanultam és azt nem tudom elképzelni, hogy lehet rece nélküli korival menni, nekem a rece biztonságot ad, még sétálni is tudok a jégen :D

Nem tudom, más különbség van-e, de szerintem nyugodtan vedd meg ezt!

2010. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kori tényleg szép, de igazából ez műkorcsolya nem műjégkori. Ha alapszinten korizol, akkor lényegében mindegy milyen korid van, csak legyen kényelmes amikor próbálod. (Erre mondják az edzők, hogy korcsolyázni bármilyen korcsolyával meg lehet tanulni). Persze különbségek vannak, de ez majd csak akkor lesz fontos ha már megtanultad az alapokat.

Ha pedig úgy döntesz, hogy komolyabban elkezdesz korizni úgyis kell majd venned speciális korcsolyát..

2010. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyenem, nagyon megtetszett de sajnos most 2 év után levált a talpa, , pont ahogy lejárt a garanciája :( Amúgy rájöttem hogy inkább a hobbi kori kell nekem, ami ilyen egy csatos egy fűzős megoldás. Melegebb sokkal mint a műkori, és jobban is tart. A Recéről meg le kel szokni, az a figurák eldobásához van kitalálva. Én buktam orra benne nagyot már mert volt egy nagyobb repedés a jégen és leért. Térdem 2 szer akkora lett :D Ha olcsót akarsz vegyél Powerslide Action cagy Playlife Axces korikat hobbiból. Megéri váltani. Az üllői elején Kálvin tér től nem messze van egy szaküzlet ott elmondják neked mi lenne a jó.
2012. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a kori nagyon szép tényleg.
2012. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!