Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Miskolcon hol lehet korit...

Miskolcon hol lehet korit éleztetni a jégcsarnokon kívül!?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 21:39
 1/8 anonim válasza:
Bármelyik cipésznél vagy kulcsmásolónál. Mister Minitben Centrumban vagy Szinvaparkban.
2011. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és megbízhatóak? mármint nem teszik tönkre?mert nekem "rendes" korcsolyám van,vagyis műkorcsolya ami 30 ezer forint és féltem nagyon
2011. jan. 12. 15:10
 3/8 anonim válasza:
Ezt sajnos nem tudom.
2011. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

akkor mind1

de azért köszönöm...majd megnézzük (:

2011. jan. 12. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem megbízható.. tapasztalatból mondom. Szakemberhez kell vinni, mert a műkorcsolyáknak speciális éle van ha azt elrontják dobhatod ki a pengét. Nekem sajnos rontották már el. (leélezte az ívet a pengéről, lett egy sima egyenes pengém, amivel képtelenség volt megcsinálni rendesen az elemeket.) Érdemes tesztelni az élezőt, mond azt, hogy egyéni, jégtánc stb élt szeretnél ha nézz rád értetlenül akkor inkább vidd máshoz.
2011. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi (:

és ki számít hozzáértőnek??

2011. jan. 14. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Az aki tudja, hogy az élezés nem csak élezésből áll. Különböző korcsolyákat máshogy kell élezni, a műkorcsolya pengén pl. van egy kisebb ív és nem szabad túl élesre csinálni, mert csak beleragadsz a jégbe. Arrol nem is beszélve, hogy a pengének nem tesz jót ha túl sokat éleznek feleslegesen. Aki igazán jó, az kérésre tud csinálni pl. jégtáncélet ami lépésekhez nagyon jó, de van pl. szinkronkorira, egyénire stb. él.

Kérdezd meg műkorcsolyázokat ki élez jól.

2011. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés.nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat
2011. jan. 15. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!