Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Február végén megyek majd...

Február végén megyek majd síelni egy kisebb csoporttal. Milyen ruhákat vigyek? És milyen kencék kellenek? (lehetőleg minnél kevesebbet mert utálom őket)

Figyelt kérdés
A sisisak ér vmit? Tapasztalatok?16/L
2011. jan. 13. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Vigyél naptejet, nekem le szokott égni az arcom síeléskor, ha süt a nap. A sícipőben könnyen kiújul a lábgomba, erre is gondolj.


Ruhából régen nekem csak a síruha volt az extra, a többi sima póló, pulcsi meg ilyenek. Viszont tavaly előtt szinte végig erős havazásban síeltünk, akkor jól jött a síszemüveg, a símaszk, a cicanadrág vagy vastag harisnya és a speciális anyagú póló is (nem ez, de az anyag ugyanaz: [link] ). Ebben a pólóban az a jó, hogy ha beleizzadtál, akkor sem érzed nyirkosnak a hátad.


A sisak engem párszor komoly kellemetlenségektől kímélt meg. Ha életet nem is kellett mentenie, azért egy kiadós fejfájás se kellemes.

2011. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!