Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Balatonon most lehet korcsolyá...

Balatonon most lehet korcsolyázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tapolcán lakom, tehát elég közel a balcsihoz, de ahhoz messze, hogy lenézzek feleslegesen.

A mostani meleg mennyire tette tönkre a jeget? Rá lehet még menni? Északi part érdekelne csak. A válaszokat előre is köszi.


2011. jan. 18. 15:24
 1/5 anonim válasza:
Nem!
2011. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lusta vagy lemenni, keress webkamerát.
2011. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Balaton parton lehet, de a tavon nem.
2011. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hú de bőbeszédű itt mindenki.Mióta megkeseredett emberek gyülekeznek ezen a siteon azóta ez van...

Bocs a kevés kivételtől és attól, aki legalább válaszolt a kérdésre is.

2011. jan. 20. 13:45
 5/5 A kérdező kommentje:

"Ha lusta vagy lemenni, keress webkamerát."


Nem lusta vagyok... Nincs kedvem elcseszni 2000Ft benzint csakhogy megnézzem. Próbáltam rákeresni kb. 20 percen át de az összes régi hír.

Sajnálom, hogy nincs egy normális oldal, vagy nem találtam ahol tájékoztatnák az embereket.

Ezért gondoltam, aki esetleg ott lakik, vagy volt lenn mostanában annak semeddig nem tart összehozni egy normális választ. Én is szoktam másoknak segíteni. A gyik.hu ezért született.

A webkamerádon meg nézegesd meg a jég vastagságát ha olyan ügyes vagy!Gondolkodj aztán írj.

2011. jan. 20. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!