Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Síléc, snowboard szállítás,...

Gorba kérdése:

Síléc, snowboard szállítás, hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy pár sílécet és egy snowboardot szállítani, de az autóba nem férnek be. Van tetőcsomagtartóm, de speciális síléc szállítom nincs és nem is szeretnék venni ezért. Van valakinek esetleg jó megoldása, hogy hogyan lehet fixen, biztonságosan rögzíteni őket? Elég ha lekötözöm hevederrel?
2011. jan. 23. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ausztriában láttam az autópályán sílécet simán a tetőcsomagtartón vinni (a szokásos módon egymásba volt csúsztatva a két léc, és gondolom gumipókkal jól odakötözve a tetőcsomagtartóhoz). Snowboardot nem láttam, de azt talán nem is lenne szerencsés így vinni, mert nagyobb a felülete, nem lehet olyan jól rögzíteni, jobban belekaphat a szél stb. Azzal inkább nem próbálkoznék 50 km/h-s sebesség felett.
2011. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Mi csak Mo.-ra mennénk, úgyhogy a táv sem lenne nagy. Néztem kimondott snowboard szállítókat, ott is fektetve vannak. A szél abba is belekap, úgyhogy szerintem elég ha lekötözöm.
2011. jan. 25. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!