Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » S. O. S! Jégkorcsolyához...

S. O. S! Jégkorcsolyához értők segítéségét várom vásárlással kapcsolatos kérdésem miatt! Melyiket vegyem? Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni jégkorit magamnak. Kinéztem 2 fajtát és nem tudok dönteni. Nike Braun és Roches Ice T 3 típusú. Nem tudom melyiket vegyem. Nagyon nagyon kezdő vagyok és nem tudom melyik lenne számomra az ideális választás. Ti melyiket ajánljátok? Nem hokizni akarok csak simán megtanulni korizni.
2011. jan. 30. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nem inkább nike bauer? am én azt ajánlom inkább, de ha teljesen kezdő vagy igazából mind1. de a nike az jó mindőség.
2011. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Végül én is a Bauer mellett döntöttem. Kezdő vagyok, de nem mindegy, hogy milyen. A műanyag kori agyon törte a lábam a bauer meg baromi kényelmes sehol nem tör!
2011. febr. 4. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
K2 Athena vagy Exo pl, vagy olcsóbban az Axces vagy Action. Ár értékarányban ezek jók. Kényelmesek és jól tartanak.
2012. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Bauer hokisoknak jó inkább
2012. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!